Ericsson T65 - komunikat

Newsy
Żródło: Ericsson
Opinie: 3

W Londynie podczas Konferencji poświęconej Technologii i Strategii, Ericsson zaprezentował T65, nowy telefon GPRS z dostępem do Internetu za pomocą jednego przycisku. 
Ericsson T65 to telefon o bardzo nowoczesnym wzornictwie, wyposażony w przeglądarkę WAP. T65 został stworzony po to, aby zapewnić młodym ludziom łatwy i szybki dostęp do Internetu bez względu na miejsce, w którym przebywamy. Telefon został również wyposażony w najnowocześniejsze funkcje. 
Telefon Ericsson T65 będzie dostępny w czwartym kwartale bieżącego roku. 
Dostęp za pomocą jednego przycisku oznacza stałe i łatwe połączenie z serwisami i zasobami WAP. Strony WAP mogą być łatwo prezentowane na sześciowierszowym wyświetlaczu telefonu. Ale to, co czyni T65 szczególnie wyjątkowym, to wiele możliwości jego personalizacji za pomocą szerokiej gamy obrazków, które można łatwo ściągnąć z Internetu. 

Szybki 
T65 wyposażony jest w przeglądarkę WAP 1.2.1, co w połączeniu z technologią GPRS pozwala na transmisję z prędkością do 43.2 kbps. Oznacza to, że transmisja danych może odbywać się teraz znacznie szybciej. GPRS to także stały dostęp do Internetu. 

Wszechstronne wiadomości 
EMS - T65 posiada EMS, funkcję pozwalającą na tworzenie i przesyłanie wiadomości w bardziej ekspresyjny , kreatywny sposób. Dzięki EMS,użytkownik może wysyłać i odbierać SMSy zawierające obrazki, animacje, znaki dźwiękowe, dzwonki czy też sformatowany tekst ( na przykład pogrubiony). Poprzez EMS użytkownik może np. dodać melodię do życzeń urodzinowych, ?puścić oczko" wraz z wiadomością albo wymienić z przyjaciółmi ostatnie hity dzwonków telefonu. 

"Mobile Chat" 
T65 posiada funkcję "mobile chat" (mobilne pogawędki). Umożliwia to ciągłą wymianę wiadomości pomiędzy dwoma telefonami, wyposażonymi w tę funkcję. Mobilne pogawędki są bardzo podobne do "czatowania" w Internecie. Wszystkie odebrane i wysłane wiadomości są bowiem przechowywane na ekranie. Sesja "czat" otwierana jest automatycznie wraz z otrzymaniem wiadomości tekstowej. 
Dodatkowo, z telefonem T65, nawet będąc w ruchu, można łatwo pisać, wysyłać i odbierać e-maile. 

Elastyczny 
Dla T65 została stworzona gama akcesoriów typu "plug-in" np. aparat cyfrowy Ericsson Communicam TM . Po podłączeniu aparatu do T65,użytkownik może robić zdjęcia a potem przesłać je w formie załącznika e-mail lub umieścić w Internecie. 

Nowy wygląd i mnóstwo dodatków 
T65 jest mały , lekki o pięknej linii. Dostępny będzie w trzech kolorach: kosmiczny błękit, polarny błękit, gwiezdny pył. Sześciowierszowy, duży wyświetlacz jest idealny do korzystania z Internetu oraz odczytywania wiadomości SMS oraz e-maili. 
T65 jest wyposażony w wiele innych fantastycznych funkcji. Można go personalizować dodając specjalny obrazek jako tło na wyświetlaczu a znalezienie kontaktu w książce telefonicznej to czynność łatwa i szybka. 
Z T65, Internet staje się bazą gdzie można sprawdzić, co dzieje się w klubach albo poszukać miejsc, które warto odwiedzić w kraju lub za granicą. 
Użytkownicy T65 mogą grać w gry, porównywać wyniki z innymi graczami, planować wycieczkę marzeń a nawet lepiej - zarezerwować na nią bilety. 
Ulubione dzwonki i obrazki mogą być błyskawicznie ściągnięte i stać się dynamiczną częścią telefonu. A w połączeniu z aparatem Communicam TM, zdjęcia mogą być bez przerwy wysyłane lub "wywieszone" do oglądania na Internecie. 
Mobilny Internet za jednym dotknięciem ręki jest w końcu rzeczywistością. Nigdy przedtem nie było tak szybkiej i łatwej drogi do połączenia się z całym światem.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: