Ericsson w Tomb Rider - komunikat

Newsy
Opinie: 3

Najnowsze technologie firmy Ericsson wzmocnią siłę wirtualnej bohaterki Lary Croft ( w tej roli zdobywczyni Oscara - Angelina Jolie) w najgorętszej premierze tego lata, w filmie "Tomb Raider".

Ericsson oraz wytwórnia Paramount Pictures pracowały wspólnie nad przeniesieniem szerokiej gamy produktów firmy Ericsson do świata Lary Croft, której zadaniem jest uratować świat przed złem. Największa produkcja roku wytwórni Paramount, film "Tomb Raider" wejdzie na ekrany kin w Polsce 10 sierpnia 2001.
Zaawansowana technologia odgrywa znaczącą rolę w filmie a pionierskie rozwiązania zastosowane w produktach Ericsson znakomicie pasują do ekstremalnego stylu życia Lary. Perfekcyjna, nowoczesna Lara jest inteligentna, piękna, wytrzymała i odważna. Żyjąc w świecie, w którym triumfuje Bluetooth i mobilny Internet jest w stanie, poprzez zręczne posługiwanie się urządzeniami komunikacji mobilnej, pokonać przebiegłych wrogów. W filmie będzie można zobaczyć wiele innowacyjnych produktów Ericsson: słuchawkę Bluetooth, bezprzewodowy terminal internetowy oraz szeroką gamę wytrzymałych i wysokiej jakości telefonów i akcesoriów.
Słuchawka Bluetooth firmy Ericsson jest pierwszym na świecie komercyjnie wprowadzonym produktem , który wykorzystuje bezprzewodową technologię Bluetooth. Zaczepiana na uchu daje Larze swobodę ruchów i pozwala na komunikację z jej mobilnymi urządzeniami, np. komunikatorem Ericsson. Lara używa słuchawki do stałego kontaktu z tajemniczym Bryce - geniuszem technicznym i wspólnikiem - granym przez australijskiego aktora Noaha Taylora.
Terminal Internetowy Ericsson H610 będzie wprowadzony pod koniec tego roku. Jest to rewolucyjne urządzenie domowe, które łączy komunikację głosową, dostęp do Internetu, e-mail, pocztę głosową oraz książkę telefoniczną w jednym stylowym produkcie. Lara używa terminala internetowego, żeby otrzymać najświeższe informacje z rodowej posiadłości w Anglii, Croft Manor.
Telefon Ericsson R310, odporny na wodę, kurz i wstrząsy, jest niezawodnym kompanem Lary w ekstremalnych warunkach, na jakie napotyka na swojej drodze. Wytrzymały R310 odgrywa również ważną rolę poza kamerą filmową. Jest on używany przez członków ekipy filmowej w gorącej Angkor Wat, tropikalnej Kambodży i lodowatej tundrze syberyjskiej.
Ericsson jest zaangażowany w projekty filmowe z udziałem swoich produktów. Odniosło to wspaniały efekt w roku 1997 w kolejnym odcinku Bonda zatytułowanym "Jutro nie umiera nigdy", gdzie 007 używał telefonu Ericsson (zaprojektowanego specjalnie dla potrzeb filmu), który zdalnie sterował jego samochodem.
"Telefon Ericsson, którego używał w "Jutro nie umiera nigdy" James Bond był koncepcyjnym produktem, odzwierciedlającym ludzkie wyobrażenie o przyszłości"- powiedział Peter Bodor, rzecznik prasowy firmy Ericsson. " Co jest ekscytujące w przypadku produktów występujących w filmie Tomb Raider to fakt, że w większości są one realne i dostępne na rynku".

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: