Ericsson zwalnia pracowników

Newsy
Opinie: 2
Opinie: 2

Od 1 kwietnia Flextronics przejmie fabryki Ericssona w Brazylii, Malezji, Szwecji (Linköping i Pilängen), Wielkiej Brytanii (Carlton i Scunthorpe) i część fabryki w Stanach Zjednoczonych w Lynchburg w stanie Virginia. Zmiany nie będą dotyczyły spółki joint ventures w Chinach.

4200 pracowników dołączy do Flextronics. W Linköping i Lund 600 pracowników zostanie zwolnionych a Ericsson pomoże im w szukaniu pracy poza firmą.

Ericsson skupi się jedynie na badaniach i rozwoju (R&D), projektowaniu, sprzedaży i marketingu. R&D będzie skupione w Lund i Kista w Szwecji, Raleigh (US) i Basingstoke (UK). W Basingstoke pracę straci około 100 osób. Do końca roku dział Consumer Products będzie zatrudniał około 7000 ludzi w porównaniu do 16800 pod koniec zeszłego roku.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-27 10:49
  Jezeli eryk konczy z produkcja telefonow, to musza byc tego smutne konsekwencje!
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-05 21:04
  pracowników dołączy do Flextronics. W Linköping i Lund 600 pracowników zostanie zwolnionych a Ericsson pomoże im w szukaniu pracy poza firmą. Ericsson skupi się jedynie na badaniach i rozwoju (R&D), projektowaniu, sprzedaży i marketingu. R&D będzie skupione w Lund i Kista w Szwecji, Raleigh (US) i Basingstoke (UK). W Basingstoke
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: