eSIM w Play za darmo dla wszystkich klientów

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
eSIM w Play dla wszystkich klientów

Od 22 sierpnia wszyscy klienci Play będą mogli skorzystać z eSIM. Rozwiązanie będzie dostępne zarówno w ofertach abonamentowych, MIX jak i na kartę dla wszystkich klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wymiana tradycyjnej karty SIM na eSIM jest bezpłatna i można jej dokonać w każdym salonie Play w całej Polsce.

Wymiana klasycznej karty na eSIM jest darmowa. Aby tego dokonać należy udać się do jednego z salonów Play, gdzie zostanie wygenerowany specjalny kod QR wraz z instrukcją instalacji.

Dodatkowym zabezpieczeniem zastosowanym przez Play jest trzygodzinny okres ochronny – o złożeniu wniosku o wymianę klient jest informowany poprzez wiadomości SMS i w razie potrzeby może w tym czasie przerwać wymianę kontaktując się z obsługą klienta.

Szczegółowe informacje o eSIM w ofercie Play, lista kompatybilnych urządzeń oraz inne informacje dostępne będą od poniedziałku, 22 sierpnia na stronie play.pl w zakładce Usługi i aplikacje.

eSIM w PLAY nie jest dostępny dla zegarków - tylko dla telefonów. Wdrożenie dla zegarków jest planowane w późniejszym terminie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: