eTel przejety przez Telekom Austria

Newsy
Żródło: eTel Polska
Opinie: 0
Opinie: 0

eTel Polska otrzymała potwierdzenie, że Austriacki Urząd Antymonopolowy wydały zgodę na przejęcie firm eTel przez Grupę Telekom Austria. Dnia 26 kwietnia 2007 r. transakcja została sfinalizowana. Umowa dotyczy przejęcia 100 % udziałów firm eTel, które mają swoje oddziały w Austrii, Polsce, na Węgrzech, Słowacji, w Niemczech i w Republice Czeskiej. eTel Polska będzie częścią Telekom Austria. Marka eTel, umowy z klientami, jak również produkty, poziom jakości usług oraz stanowiska pracy zostaną zachowane.

Komentując zgodę Austriackiego Urzędu Antymonopolowego i sfinalizowanie transakcji Artur Weryński, Dyrektor Zarządzający eTel Polska powiedział: „ Nasi udziałowcy zbadali wszystkie możliwości strategicznego rozwoju firmy i znaleźli najlepszego partnera, w postaci Telekom Austria. Decyzja Austriackiego Urzędu Antymonopolowego dotycząca sprzedaży eTel, Grupie Telekom Austria, potwierdza naszą ocenę, że eTel jest teraz w najlepszych rękach, a oferta sprzedaży stwarza rzeczywiste możliwości rozwoju dla eTel w przyszłości.”

eTel Group została założona w 1999 roku i od tego czasu osiągnęła znaczny sukces w Austrii, na Węgrzech, w Republice Czeskiej, na Słowacji i w Polsce.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: