eTel w Łodzi i Poznaniu

Newsy
Żródło: eTel
Opinie: 12

eTel Polska Sp. z o.o. otworzył biura regionalne w Łodzi i Poznaniu. Początkowo w tych miastach będą dostępne usługi transmisji głosu. W drugiej kolejności zostaną uruchomione usługi internetowe oraz międzynarodowej transmisji danych. Dzięki temu klienci biznesowi będą mogli korzystać z tańszych połączeń międzynarodowych, międzymiastowych i do sieci komórkowych.
"W rozpoczęciu świadczenia usług na nowych rynkach widzimy duże możliwości rozwoju naszej firmy. Od ponad roku z dużym powodzeniem oferujemy nasze usługi na terenie Warszawy, o czym świadczy pozyskanie w pierwszym roku działalności eTel w Polsce około pięciuset klientów biznesowych. Uważam, że oferując nasze usługi w Łodzi i Poznaniu również wyjdziemy naprzeciw oczekiwaniom tamtejszego biznesu" - mówi Michał Kostrzewa, Dyrektor ds. Rozwoju eTel Polska.
Do końca tego roku firma planuje rozpocząć świadczenie usług w trzech miastach na południu Polski: we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.
eTel Polska jest operatorem telekomunikacyjnym oraz dostawcą usług internetowych i transmisji danych. Należy do międzynarodowej grupy eTel Group świadczącej usługi dla firm z obszaru Europy Środkowej. eTel Group powstała w lipcu 1999 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, obejmujące wysokiej klasy transmisję głosu wraz z usługami dodanymi, transmisję danych oraz usługi internetowe w Austrii, Republice Czeskiej, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

Opinie:

Opinie archiwalne (12):

Komentuj

Komentarze / 12

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: