Ethernet od TP dla biznesu

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 7

Klienci biznesowi Telekomunikacji Polskiej z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Szczecina i Wrocławia mogą już korzystać z miejskiego Ethernetu. Wcześniej, usługa była dostępna dla firm z Warszawy. Miejski Ethernet tp to niezawodna i bardzo szybka - od 2 Mb/s do 1 Gb/s - transmisja danych oraz szybki dostęp do Internetu.

Usługa jest przeznaczona głównie dla dużych i średnich spółek, które posiadają kilka biur w tym samym mieście czy aglomeracji. Szczególnie atrakcyjna jest dla firm, które muszą z różnych lokalizacji szybko i niezawodnie korzystać ze zintegrowanych aplikacji biznesowych, multimedialnych środków komunikacji czy ofert data center.

Dzięki bardzo wysokim parametrom transmisji, w technologii Ethernet możliwe jest prowadzenie wideo i telekonferencji, korzystanie z transmisji multimedialnej oraz wideotelefonii.

Mechanizmy zastosowane w miejskim Ethernecie tp usprawniają też administrowanie sprzętem informatycznym, który komunikuje się ze sobą tak, jakby był w jednym segmencie sieci LAN. Pozwala to na znaczne uproszczenie sieci informatycznych i obniżenie kosztów ich eksploatacji.

TP umożliwia pełen outsourcing usługi, dostarcza wówczas sprzęt sieciowy, monitoruje działanie sieci, zapewnia serwis i wsparcie techniczne ze strony najlepszych specjalistów.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: