Ethernet od TP dla biznesu

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 7
Opinie: 7

Klienci biznesowi Telekomunikacji Polskiej z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Szczecina i Wrocławia mogą już korzystać z miejskiego Ethernetu. Wcześniej, usługa była dostępna dla firm z Warszawy. Miejski Ethernet tp to niezawodna i bardzo szybka - od 2 Mb/s do 1 Gb/s - transmisja danych oraz szybki dostęp do Internetu.

Usługa jest przeznaczona głównie dla dużych i średnich spółek, które posiadają kilka biur w tym samym mieście czy aglomeracji. Szczególnie atrakcyjna jest dla firm, które muszą z różnych lokalizacji szybko i niezawodnie korzystać ze zintegrowanych aplikacji biznesowych, multimedialnych środków komunikacji czy ofert data center.

Dzięki bardzo wysokim parametrom transmisji, w technologii Ethernet możliwe jest prowadzenie wideo i telekonferencji, korzystanie z transmisji multimedialnej oraz wideotelefonii.

Mechanizmy zastosowane w miejskim Ethernecie tp usprawniają też administrowanie sprzętem informatycznym, który komunikuje się ze sobą tak, jakby był w jednym segmencie sieci LAN. Pozwala to na znaczne uproszczenie sieci informatycznych i obniżenie kosztów ich eksploatacji.

TP umożliwia pełen outsourcing usługi, dostarcza wówczas sprzęt sieciowy, monitoruje działanie sieci, zapewnia serwis i wsparcie techniczne ze strony najlepszych specjalistów.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2007-03-22 17:17
  A EMPEC to co?Już od dawna świadczy usługę sieci metropolitalnej i do tego w oparciu o światłowody :)
  0
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2007-03-22 17:17
  A EMPEC to co?Już od dawna świadczy usługę sieci metropolitalnej i do tego w oparciu o światłowody :)
  0
 • Users Avatars Mini
  pablo pisze: 2007-03-22 23:28
  hehe, zdarzyło mi się pracować w tp/orange w biurze obsługi klienta i w programie propozycja i tam właśnie się pracuje na ethernecie... pracuje albo i nie, bo wszystko można o nim w wydaniu tp powiedzieć ale na pewno nie to że jest niezawodny :P śmierć systemu co najmniej 5 razy w ciągu jednego dnia, czasami trwająca nawet kilka godzin a pion techniczny nic nie umiał z tym zrobić :/
  0
 • Users Avatars Mini
  Ktos pisze: 2007-03-23 08:15
  Pablo nie myl ethernetu w gniazdu do komputera z metro ethernetem, teog napewno w telepunkcie nie miales, tam jest zawsze podpiety korp po laczu stalym a nie metro ethernet. Poucz sie a pozniej wypowiadaj. Nie dziwie sie ze juz tam nie pracujesz.
  0
 • Users Avatars Mini
  dziobak pisze: 2007-03-23 12:07
  blobi: Jaki MPEC??? Piszesz o Wroclawiu?? Tu juz nie ma MPEC internetu. Sprzedal go Dialogowi juz jakis czas temu.
  0
 • Users Avatars Mini
  osos pisze: 2007-03-23 12:22
  Zgadzam sie z "ktoś" .Pablo myli pojecia i wcale sie nie dziwie że już tam nie pracujesz . Z RJ-tką sie chyba ci Pablo pomyliło .
  0
 • Users Avatars Mini
  TruFace pisze: 2007-03-26 22:13
  MetroEthernet Netia ma już od dawna. TP choć kolos się kryje ;))
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: