Eurotel otwiera pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple, pod marką iDream

Newsy
Opinie: 3

Eurotel obsługujący sieć prawie 300 salonów sprzedaży operatorów T-Mobile i Play, otworzyła pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple, pod własną marką iDream.

W ofercie otwartego 21 czerwca w Bydgoszczy pierwszego w Polsce salonu iDream znajdują się zarówno produkty, oprogramowanie oraz akcesoria Apple jak również akcesoria innych producentów przeznaczone do produktów Apple.

Powierzchnia salonu wynosi ponad 100 m. kw. i jest to powierzchnia optymalna do prezentacji pełnej oferty produktowej dostępnej w salonie. W ramach salonu w Bydgoszczy zostanie również niedługo uruchomiony serwis produktów Apple. Salon mieści się na ulicy Jagiellońskiej 39-47 (Focus Mall).

„Do końca roku planujemy otworzyć jeszcze 3-4 salony iDream o powierzchni podobnej do tego w Bydgoszczy lub większej. Jesteśmy w trakcie negocjacji z wynajmującymi powierzchnie” - mówi Tomasz Basiński, Wiceprezes Zarządu Eurotel SA.

Na mocy umowy pomiędzy spółką Eurotel SA i Apple Distribution International Ireland, Eurotel jako Apple Authorized Reseller może otwierać i prowadzić na polskim rynku autoryzowane salony sprzedaży Apple. Oprócz sprzedaży produktów Apple, Eurotel ma też w ramach umowy możliwość prowadzenia działalności w zakresie usług serwisowych i szkoleniowych.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: