Fakty TVN rówież w Idei

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 1

Idea umożliwia otrzymywanie wiadomości SMS z informacjami generowanymi przez zespół reporterów Faktów TVN w terminie od 11 maja do 30 czerwca br. Usługa Fakty SMS zapewnia: jednorazową opłatę za cały czas trwania usługi,  otrzymywanie dwóch wiadomości SMS dziennie do 30.06 br. oraz możliwość  wyłączanie usługi za pomocą komendy SMS. Usługa jest dostępna zarówno dla abonentów typu postpaid, jak i prepaid. 

Średnio miesięcznie wysyłane jest w Idei ok. 40 - 50 mln SMS (co stanowi ok. 20-25 SMSów/abonenta sieci.)

Usługa Fakty SMS umożliwia otrzymywanie dwóch wiadomości SMSowych dziennie. Wiadomości te są podzielone tematycznie, tzn.:

  • wiadomość pierwsza dostarczana będzie między godziną 16.30 a 19.00 i zawierać będzie head-line'y dnia omówione szczegółowo w programie FAKTY - TVN.

  • Druga wiadomość przewidziana jest między godziną 21.00 a 23.00 i ma zawierać prognozę pogody na dzień następny. Treść redagowana jest przez zespół redakcyjny Faktów.

Aktywacja i deaktywacja usługi Fakty  SMS
Aktywacja usługi Fakty SMS odbywa się za pomocą komunikatu wysłanego SMS-em na numer 7924 o treści . Koszt takiego SMS-a wynosi 9 PLN netto. Następnie abonent rejestrowany jest w bazie i otrzymuje SMS zwrotny z informacją o uaktywnieniu usługi. Usługa może zostać deaktywowana poprzez wysłanie SMS na numer 7024  wiadomości o treści . Koszt tego SMS-a wynosi 0,5 PLN netto. Jednocześnie zostanie wysłany SMS potwierdzający anulowanie usługi. Jeżeli abonent anuluje usługę nie będzie przysługiwał mu zwrot pieniędzy za zaniechany odbiór wiadomości. Kolejne aktywowanie tej usługi spowoduje ponowne pobranie opłaty w wysokości 9 PLN + VAT. Opłata jest pobierana za aktywację lub deaktywację usługi. Operator nie pobiera opłat za SMS-y rozsyłane do abonentów w okresie do 30.06.2001 r. Dalsze działanie usługi zależy od zainteresowania usługą. W planach jest wprowadzenie usługi w cyklach kwartalnych (jeżeli będzie cieszyła się zainteresowaniem).

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-06 15:39
    jest w Idei ok. 40 - 50 mln SMS (co stanowi ok. 20-25 SMSów/abonenta sieci.) Usługa Fakty SMS umożliwia otrzymywanie dwóch wiadomości SMSowych dziennie. Wiadomości te są podzielone tematycznie, tzn.: wiadomość pierwsza dostarczana będzie między godziną
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: