Fakty TVN w Plus GSM

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 3

Od 11 maja 2001 Plus GSM udostępnił SMS-owy serwis informacyjny o nazwie "Fakty SMS" towarzyszący programowi telewizyjnemu "Fakty" transmitowanemu przez telewizję TVN. Wszyscy którzy aktywują ten serwis, dwa razy dziennie będą otrzymywać wiadomości SMS. Wiadomości te będę podzielone tematycznie. Pierwszy SMS będzie wysyłany między godziną 16:30 a 19:00. Będzie on zawierał informacje z kraju i ze świata, czyli najważniejsze informacje o charakterze nagłówków gazetowych, omówione szczegółowo w programie telewizyjnym Fakty. Między godziną 21:00 a 23:00 będzie wysyłany drugi SMS z prognozą pogody na następny dzień.

Sposób aktywacji i deaktywacji serwisu

Aby aktywować serwis, należy wysłać SMS-a o treści "FAKTY" pod numer 7924. Opłata za wysłanie SMS-a wynosi 9,00 zł + VAT. Aktywacja serwisu zostanie potwierdzona SMS-em zwrotnym o treści "Dziękujemy za aktywowanie usługi FAKTY SMS".
Aktywowanie serwisu upoważnia do otrzymywania bezpłatnych SMS-ów przez cały czas trwania promocji (do 30 czerwca) albo do chwili zdeaktywowania serwisu.
Aby zdeaktywować serwis, należy wysłać SMS-a o treści "NIE" pod numer 7024. Opłata za wysłanie SMS-a wynosi 0,50 zł + VAT. Deaktywacja zostanie potwierdzona SMS-em zwrotnym o treści "Usługa FAKTY SMS deaktywowana". 

Regulamin Promocji "Fakty SMS"

 • Promocja "Fakty SMS" jest organizowana przez Polkomtel S.A. i obejmuje wszystkich abonentów sieci Plus GSM i użytkowników Simplus (zwanych dalej "Klientami"), którzy w trakcie trwania promocji skorzystają z usług audioteksowych udostępnionych przez telewizję TVN w programie Fakty.

 • W trakcie Promocji "Fakty SMS" możliwe będzie wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych SMS na numery 7024 i 7924.

 • Opłaty za wysłanie jednej wiadomości SMS są stałe, nie zależą od planu taryfowego Klienta i kształtują się następująco:

Numer

Cena wysłania jednej wiadomości SMS

7924

9,00 PLN

7024

0,50 PLN

Wszystkie ceny podane zostały bez podatku VAT, podatek na usługi telekomunikacyjne wynosi 22%.

 • Szczegóły dotyczące treści i formatu wiadomości koniecznych do korzystania z usług w ramach programu Fakty są podawane i dystrybuowane przez telewizję TVN jak również są dostępne dla Klientów w Dziale Obsługi Klienta w Polkomtel S.A. pod numerem 2601 oraz w Salonach Firmowych Polkomtel S.A.

 • Polkomtel nie ponosi odpowiedzialności za treść wysyłanych do Klienta wiadomości SMS.

 • Polkomtel S.A. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłową treść wysyłanych przez Klientów wiadomości.

 • Opłata za wysłanie SMS-a na którykolwiek z numerów, o których mowa w pkt. 2 niniejszego regulaminu, pobierana jest niezależnie od treści wysłanej wiadomości. Opłata pobierana jest za każdorazowe wysłanie SMS-a na którykolwiek z numerów , o których mowa w pkt. 2 niniejszego regulaminu.

 • Dla użytkowników SIMPLUS opłaty za wysłane wiadomości SMS pod numery objęte Promocją "Fakty SMS" są sumowane na koncie użytkownika razem z innymi opłatami za wysłane wiadomości SMS. W momencie osiągnięcia lub przekroczenia przez sumę wartości 2,50 PLN, konto użytkownika SIMPLUS zostaje aktualizowane o koszt wysłanych wiadomości SMS.

 • Polkomtel S.A. informuje, że Klienci którzy wyślą wiadomość SMS na dowolny numer o którym mowa w pkt. 2 niniejszego regulaminu . a tym samym wezmą udział w Promocji "Fakty SMS", mogą otrzymywać od telewizji TVN wiadomości SMS związane z programem Fakty.

 • Promocja "Fakty SMS" trwa od 11maja 2001r. do 30 czerwca 2001r.

 • Do wzięcia udziału w Promocji "Fakty SMS" nie jest konieczne podejmowanie żadnych dodatkowych działań ze strony Klienta, oprócz wymienionych w pkt. 2.

 • Polkomtel S.A. zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji "Fakty SMS" bez podania przyczyn.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Stasiek pisze: 2001-05-13 17:24
  Sieć IDEA oferuje dokładnie taką samą usługę. Jak zawsze Era nie wprowadziła takiej usługi. Era to największy kit-wszystkie usługi jeśli w ogóle wprowadzają to robią to ostatni.
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-05-13 22:07
  Że tak powiem... ta usługa, jak i inne usługi związane m. in. z Big Brother to jest jeden wielki kit. Wyciąganie od ludzi pieniędzy z portfeli... Przydatność takich usług jest znikoma w kraju... przydatna jest natomiast za granicą (i najprawdopodobniej za granicą nie jest dostępna)... Ponadto m. in. w Erze już istnieją serwisy informacyjne w postaci SMSów przesyłanych o określonych godzinach... Istnieje jeszcze coś takiego, jak głosowy serwis informacyjny... o ile mnie pamięć nie myli Era przygotowuje te serwisy we współpracy z BBC. Więc zarzut o spóźnianiu się Ery (bo nie robi tego z TVN jest śmieszny i żałosny). PS: Nie zapominajmy też o WAPie... w ten sposób też można się dostać do serwisów informacyjnych...
  0
 • Users Avatars Mini
  zajcew pisze: 2001-05-14 13:46
  Osmiele sie wyrazic swoja watpliwosc co do przydatnosci takiej uslugi ;-) Osobiscie wole sprawdzic wiadomosci w serwisach WAP lub zobaczyc Fakty w TV.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: