FareFinder od Star Alliance

Newsy
Opinie: 0

Po ostatnim pomyślnym uruchomieniu aplikacji Navigator na telefon iPhone Star Alliance jako pierwszy sojusz linii lotniczych wprowadza obecnie prostą i łatwą w obsłudze wyszukiwarkę taryf dla urządzeń mobilnych.

Nowa aplikacja FareFinder pozwala na wyszukiwanie taryf w jedną stronę i powrotnych na loty między dowolnymi dwoma lotniskami w sieci Star Alliance. W celu dostarczenia informacji najlepiej odpowiadających potrzebom klientów umożliwia ona wprowadzenie dodatkowych kryteriów wyszukiwania, takich jak liczba pasażerów, godziny wylotu i przylotu, klasa, liczba przystanków, transfery lotniskowe i punkty sprzedaży. Dostarcza także informacje o dostępności miejsc w samolocie, dzięki czemu klienci mogą wybrać linie, których samolotami chcą podróżować. Korzystając ze wskazówek aplikacji FareFinder, pasażerowie mogą następnie dokonać rezerwacji poprzez centrum obsługi telefonicznej lub stronę internetową danej linii.

Aplikacja Star Alliance FareFinder została opracowana i jest obsługiwana przez ITA Software. David Peller, Dyrektor Generalny ITA na region EMEA/Indie, powiedział: „Fakt, że Star Alliance wybrał do tego projektu naszą firmę, umacnia pozycję ITA jako jednego z czołowych dostawców innowacyjnych rozwiązań w branży turystycznej. Bardzo się cieszymy, że technologia ta może obecnie być stosowana przez Star Alliance w celu zwiększenia globalnego charakteru sojuszu”.

Aplikacja FareFinder w języku angielskim jest dostępna do bezpłatnego pobrania na stronie www.staralliance.com lub w sklepie App Store firmy Apple. W niedalekiej przyszłości zostaną wydane kolejne wersje dla innych systemów operacyjnych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: