Fincom Poland chce powiększyć sieć sprzedaży phoneBudddy

Newsy
Żródło: Fincom Poland
Opinie: 5

Firma Fincom Poland, autoryzowany przedstawiciel marki Microcom na terenie Polski, wprowadza na rynek urządzenia z serii Microcom phoneBudddy, umożliwiające wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS w sieci stacjonarnej.
W związku z tym rusza akcja Microcom Sales Roadshow. Przedstawiciele handlowi będą odwiedzać wszystkie punkty dealerskie sprzedające produkty Microcom. Ich zadaniem będzie zaprezentowanie najnowszych urządzeń Microcom oraz przeszkolenie dealerów z ich obsługi. Punktem wieńczącym szkolenie będzie nadanie Dealerowi tytułu "Autoryzowany Salon Microcom phoneBuddy".
Każdy odwiedzony przez naszych Przedstawicieli punkt sprzedaży otrzyma materiały reklamowe z serii produktów Microcom phoneBuddy - ulotki, standy, plakaty, voblery.

Informacje o odwiedzonych punkach sprzedaży znajdą się na stronie poświęconej najnowszej technologii Fincom Fixed SMS - umożliwiającej wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS w sieci stacjonarnej oraz najnowszym urządzeniom Microcom phoneBuddy - www.phoneBuddy.pl

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Athlon pisze: 2003-04-29 11:31
  Chyba usłyszeli o wprowadzoanej przez TPSA usłudze przesyłania SMS-ów na tel stacjonarne. A skoro taka wielka firma uruchomiła taka mozliwosc to stwierdzili ze dopiero teraz nalezy zaatakowac rynek.
  0
 • Users Avatars Mini
  PJ pisze: 2003-04-29 17:25
  Dobrze że będzie taka usługa - zwłaszcza przy obecnych cenach połączeń z komórkami. Oczywiście jeszcze pozostaje pytanie o cene smsa z tel. stacjonarnego
  0
 • Users Avatars Mini
  Tyski Boss pisze: 2003-04-30 18:10
  No pozyjemy zobaczymy ha ha ha ale cudow niema co oczekiwac!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-05-10 00:11
  Narazie to jeszcze popularne nie jest ale za kilka lat kto wie.Dlatego nei dziwie im sie ze chca zwiekszysc sprzedarz bo jak to sie spodoba to maja szase zarobic troche grosza!
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-05-10 00:13
  PJ pewnie 1zl tak jak z komorki na stacjonarny!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: