FirmaNET, FirmaTEL, telewizja cyfrowa dla firm - zmieniona oferta UPC

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 4

UPC Polska wprowadza nowe portfolio usług dla małych firm i osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Największe atuty nowej oferty to łącze internetowe FirmaNET o rekordowej prędkości do 120 Mb/s, blisko 3 razy tańsza, niż dotychczas usługa internetowa FirmaNET 30 Mb/s, taryfy telefoniczne od 20 zł miesięcznie z pakietami minut w abonamencie do wykorzystania na połączenia do sieci stacjonarnych w Polsce oraz 24 krajów w Europie i na świecie, m.in. Chin, USA, czy Tajlandii oraz innych krajów, w których polscy przedsiębiorcy posiadają partnerów biznesowych, połączenia na komórki za 29 gr/min. oraz telewizja cyfrowa.

FirmaNET w obniżonych cenach i wyższych prędkościach:

 • zapewnia firmom rekordowe prędkości pobierania danych do 120 Mb/s i wysyłania do 10 Mb/s

 • umożliwia podłączenie do sieci dowolnej liczby komputerów

 • jest wolna od limitów pobierania danych i opłat za utrzymanie linii

 • blisko 3-krotnie niższa opłata za usługę FirmaNET 30 przy zwiększonej szybkości wysyłania danych z 2 do 3 Mb/s

 • Klienci mogą zamówić usługi dodatkowe – Pakiet Bezpieczeństwa UPC i Bezprzewodowy Internet UPC*, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort korzystania z Internetu.

Usługa FirmaTEL, to oferta telefoniczna dla małych firm, w której już w najtańszym abonamencie za 20 zł miesięcznie, klienci zyskują 60 minut na połączenia do sieci stacjonarnych w Polsce oraz 24 najatrakcyjniejszych biznesowo krajów Europy i Świata, w tym po raz pierwszy również do USA, Chin czy Tajlandii. Pozostałe kraje objęte usługą FirmaTEL to: Kanada i Australia, Austria, Belgia, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania (włącznie z Wyspami Kanaryjskimi i Balearami), Holandia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry i Włochy.

W abonamencie za 50 zł miesięcznie jest już 260 minut, zaś w cenie 80 zł klienci zyskują aż 1600 minut. Nowa propozycja UPC dla małych firm, to również tanie połączenia na numery komórkowe od 29 gr/min. Dodatkowo, usługi telefoniczne UPC umożliwiają:

 • komunikację bez dodatkowych opłat między pracownikami oraz partnerami biznesowymi posiadającymi telefon w sieci UPC

 • zamówienie kilku linii telefonicznych, aby móc wykorzystywać je np. do instalacji terminala płatniczego lub faksu

 • zachowanie dotychczasowego numeru lub numerów telefonicznych. Na życzenie klienta wszelkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru zajmuje się UPC.

Telewizja Cyfrowa UPC

UPC jest jedynym operatorem kablowym, który oferuje firmom możliwość korzystania z telewizji w biurze, gdzie przedsiębiorca prowadzi swoja działalność. FirmaTV to telewizja w biurze, która zapewnia stały dostęp do informacji, także dzięki kanałom poświęconych tematyce biznesowej. Płatności za usługę Telewizji Cyfrowej UPC są częścią faktury wystawianej za usługi telekomunikacyjne. Dzięki promocji UPC „Kup 3 płać za 2”, przedsiębiorcy mają możliwość korzystać z najwyższej jakości telewizji bez opłat.
Telewizja cyfrowa UPC to bogata oferta ponad 100 kanałów, które można oglądać w znakomitej jakości obrazu i dźwięku, w tym w wysokiej rozdzielczości (HD), korzystając w pełni z komfortu i nowych funkcjonalności dekoderów UPC Mediabox. Są to m.in.: możliwość nagrywania, wielokrotnego przewijania, zatrzymania telewizji na żywo, łatwy w obsłudze elektroniczny przewodnik po programach (EPG), możliwość oglądania programów w oryginalnej wersji językowej. Firmy mają do wyboru trzy dekodery, w tym dekoder z nagrywarką i HD, a także dwa pakiety programowe: Select lub Max oraz pakiety Premium.

Wsparcie klienta SOHO

UPC uruchamia dedykowany numer do Ogólnopolskiego Biura Obsługi Klientów dla małych firm, dzięki któremu zwiększymy szybkość i jakość obsługi klientów SOHO. Zespół obsługujący klientów SOHO będzie dostępny z telefonów stacjonarnych pod numerem 801 949 949 oraz z telefonów komórkowych pod numerem 32 4 949 949. Pod tymi numerami, UPC będzie wspierać swoich klientów w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu.

Szczegóły dotyczące nowej oferty usług UPC dla małych firm i biur domowych można znaleźć na stronie internetowej http://www.upc.pl/biznes/firma.

Usługa

FirmaNET 5

FirmaNET 15

FirmaNET 30

FirmaNET 120*

Abonament

60 zł

70 zł

85 zł

190 zł

Prędkość pobierania danych

5 Mb/s

15 Mb/s

30 Mb/s

120 Mb/s

Prędkość wysyłania danych

1 Mb/s

 2 Mb/s

3 Mb/s

10 Mb/s

Liczba publicznych
dynamicznych adresów IP

1

3

5

 1

Pojemność konta e-mail

50 MB

200 MB

200 MB

500 MB

Maksymalny rozmiar przesyłanej wiadomości

bez ograniczeń

Liczba aliasów

10

10

10

10

Pojemność konta na serwerze www

-

50 MB

50 MB

100 MB

* Wszystkie ceny podane w tabeli są cenami netto, zgodnymi z cennikiem i nie uwzględniającymi rabatów promocyjnych. Podane prędkości usług internetowych są wartościami maksymalnymi.
* Usługa FirmaNET 120 jest obecnie dostępna w czterech największych miastach: Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Krakowie.

Usługa

FirmaTEL 60

FirmaTEL 260

FirmaTEL 1600

Abonament

20 zł

50 zł

80 zł

Minuty w abonamencie

60

260

1600

Naliczanie

minutowe

sekundowe

sekundowe

Opłata za zestawienie połączenia

brak

Połączenia w sieci UPC

w ramach abonamentu

Połączenia na numery stacjonarne

0,11 zł

0,11 zł

0,09 zł

Połączenia komórkowe
(do sieci operatorów Era, Orange, Plus)

0,29 zł

0,29 zł

0,29 zł

Połączenia komórkowe
(do sieci operatorów Play, Cyfrowy Polsat)

0,65 zł

0,65 zł

0,65 zł

Połączenia międzynarodowe

od 0,89 zł

od 0,60 zł

od 0,33 zł

* Wszystkie ceny podane w tabeli są cenami netto, zgodnymi z cennikiem i nie uwzględniającymi rabatów promocyjnych.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-12-08 18:34
  po co komu telewizja w firmie? W firmie się pracuje, a nie ogląda tv
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2009-12-09 10:44
  tkubon jak sie jest normalnym szefem to dba sie tez o atmosfere. Jasne ze sie pracuje ale mozna pracowac i na przerwie obejrzec np informacje. Ja np. słucham radia i nikomu to nie przeszkadza. Jak ktos by ogladal tv to tez by mi to nie przeszkadzalo.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jimmy pisze: 2009-12-09 12:26
  ...ta oferta to trochę pic na wodę fotomontaż... bo skąd ma się wziąć infrastruktura UPC w rejonach przemysłowych, czy też na obrzeżach miasta? Obsługuję parę firm i żadna nie ma dostępu do usług UPC, nawet ulic nie ma w wyszukiwarce UPC, a bynajmniej lokalizacje nie są daleko od centrum (dużego) miasta. Wychodzi na to, że firma musi być zlokalizowana w centrum osiedla, aby móc korzystać z oferty... :(
  0
 • Users Avatars Mini
  ancymon pisze: 2009-12-09 13:53
  muszę się zgodzić z Jimmy. Trochę naciągana jest ta oferta, bo niewiele osób może z tego skorzystać. Zresztą po co do firmy zmieniać operatora jak to samo można mieć z TP (które jest wszędzie) i do tego jest taniej??
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: