Opaska Fitbit Luxe za 749 zł lub za 999 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Fitbit Luxe

Fitbit zaprezentował opaskę Fitbit Luxe.

Luxe jest dostępny w przedsprzedaży na Fitbit.com i u wybranych sprzedawców. Luxe dostępny jest w cenie 749,00 PLN z sześciomiesięcznym okresem próbnym Fitbit Premium (o wartości 53,94 Euro). Subskrypcja Premium dostępna jest po 6-miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym w cenie 8,99 Euro miesięcznie lub 79,99 Euro rocznie. Dodatkowe akcesoria do Luxe zaczynają się już od 149,00 do 449,00 PLN. Gorjana for Fitbit Luxe Special Edition jest dostępna w przedsprzedaży w cenie 999,00 PLN, a jej oficjalna dostępność rozpocznie się w czerwcu. Tracker i aplikacja dostępne są w języku polskim.

Jest to najcieńszy jak dotąd "tracker" z ekranem dotykowym w historii Fitbit.  Ponadto, jest pierwszym trackerem Fitbit z kolorowym wyświetlaczem.

Fitbit nawiązał współpracę z marką biżuterii gorjana, która przekształciła tracker Fitbit Luxe Special Edition w biżuterię dzięki bransoletce Parker Link ze złotej stali nierdzewnej, a także wodoodpornej klasycznej opasce w kolorze różowym. Dostępna jest również gama akcesoriów pasujących do każdego stylu, w tym wygodna klasyczna silikonowa opaska, podwójny pasek z wysokogatunkowej czarnej skóry Horween plecione i miękkie siatki ze stali nierdzewnej lub bransoletki Gorjana Parker Link w wersji platynowej i złotej ze stali nierdzewnej.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: