Sense, Versa 3, Inspire 2 - nowe smartwatche Fitbit

Newsy
Opinie: 0
Fitbit Sense

Fitbit wprowadza na rynek swój nowy, najbardziej zaawansowany smartwatch Fitbit Sense - pierwszy smartwatch z czujnikiem EDA do zarządzania stresem, aplikacją do pomiaru EKG, funkcją SpO2 i czujnikami temperatury skóry.

Fitbit zaprezentował także Fitbit Versa 3, trzecią generację smartwatcha z wbudowanym systemem GPS oraz tracker Inspire 2 z odświeżonym designem.

Fitbit Sense, Fitbit Versa 3 i Fitbit Inspire 2 są już dostępne w przedsprzedaży na stronie Fitbit.com, a ich oficjalna sprzedaż rozpocznie się pod koniec września br. 

Fitbit Sense jest dostępny w cenie 1 569,00 PLN w kolorze Carbon/Graphite ze stali nierdzewnej i Lunar White/Soft Gold ze stali nierdzewnej. Fitbit Versa 3 jest dostępny w cenie 1 069,00 PLN w kolorze Black/Black Aluminum, Pink Clay/Soft Gold Aluminum i Midnight/Soft Gold Aluminum. 

Fitbit Inspire 2 jest dostępny w cenie 469,00 PLN w kolorze Black, Lunar White oraz Desert Rose. Sprzedawane oddzielnie akcesoria obejmują również wysokiej jakości dodatki ze skóry marki Horween  w kolorze midnight blue lub czarnym . Ponadto opaski typu Mesh ze stali nierdzewnej w kolorze Silver i Rose Gold, klasyczne silikonowe opaski w kolorze Black, Lunar White i Desert Rose oraz nowe opaski typu clip, których ceny zaczynają się od 89,00 PLN.  

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: