Przedstawiamy Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 4

Akcje partnerskie | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 4

Nowi członkowie załogi Galaxy właśnie trafili do sprzedaży. Smartfony te są mocniejsze, szybsze i z nowym standardem pamięci - doskonalsze pod niemal każdym względem. Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 4 robią wrażenie i zachęcają do kreatywnej zabawy.

Galaxy Z Flip 4

Wizualnie bardzo podobny do swojego poprzednika Galaxy Z Flip 3, ale o udoskonalonych parametrach zewnętrznych - Galaxy Z Flip 4 dobrze leży w dłoni i prezentuje się naprawdę imponująco. Charakteryzuje się też mniej wypukłym ekranem zewnętrznym, dzięki czemu doskonale wpisuje się w trend słabiej zakrzywionych ekranów dla nowych smartfonów. Nowy model Samsunga otrzymał także mniej rzucający się w oczy zawias. Galaxy Z Flip 4 to odpowiedź na potrzeby miłośników klasycznego telefonu z klapką, którzy pragną korzystać z najnowszych technologii i wysokiej jakości szkła Gorilla Glass Victus+, przy jednoczesnym zachowaniu jak najmniejszych rozmiarów urządzenia.

Galaxy Z Flip 4 dostępny jest w czterech kolorach: niebieskim, fioletowym, srebrnym i złotym oraz z trzema rozmiarami pamięci wbudowanej do wyboru (128 GB, 256 GB, 512 GB), przy czym każdy smartfon otrzymał 8 GB pamięci RAM.

Główną różnicą pomiędzy nową a starą generacją telefonów jest jednak specyfikacja. Tegoroczny flagowiec wyposażony jest w procesor Snapdragon 8. Gen. 1+, który przewyższa poprzedni procesor Snapdragon 888, obecny w Galaxy Z Flip 3. To jednak nie wszystko, gdyż bateria w Galaxy Z Flip 4 została zwiększona z 3300 mAh do 3700 mAh. Producent skupił się również na poprawieniu szybkiego ładowania, które wzrosło z 15 do 25 W.

Galaxy Z Fold 4

Drugi smartfon, tak jak i Z Flip 4, również niewiele różni się wizualnie od zeszłorocznej wersji, poza drobnymi wyjątkami, jak poprawione proporcje i ładniejszy ekran. Czwarta generacja jest także najmocniejsza ze wszystkich dzięki zastosowaniu Gorilla Glass Victus+.

Tak jak Z Flip 4, Samsung Galaxy Z Fold 4 został wyposażony w procesor Snapdragon 8. gen. 1+ o 15% lepszej wydajności CPU, 59% lepszej wydajności GPU i 68% lepszej wydajności NPU od poprzednika. Bateria Galaxy Z Fold 4 posiada 4400 mAh, a szybkie ładowanie 25 W pozwala naładować smartfon do 50% w zaledwie pół godziny.

Samsunga Galaxy Z Fold 4 można kupić w wersji z 8 GB pamięci RAM oraz 256 lub 512 GB wbudowanej pamięci masowej. Oba warianty dostępne są w kolorach zielonym, czarnym i beżowym.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: