Wystartowała kolejna platforma streamingowa - jest tańsza niż inne

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Startuje FlixClassic − platforma VOD z klasyką kina z całego świata w jakości HD

W FlixClassic za 12,99 zł miesięcznie widzowie otrzymują dostęp do klasyki kina z całego świata.

Na FlixClassic znajduje się teraz prawie 300 filmów. Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

Biblioteka filmowa będzie rozbudowywana, twórcy planują cotygodniowe premiery nowych tytułów.  Docelowo w ofercie znajdą się kolejne tytuły z kanonu kina czeskiego, a także węgierskiego, szwedzkiego, niemieckiego, indyjskiego i innych.

Dla fanów kina przygotowano dwa plany subskrypcyjne: miesięczny w cenie 12,99 zł oraz roczny w cenie 129,90 zł. FlixClassic działa w modelu sVOD, co oznacza, że widz, kupując jeden z dwóch proponowanych pakietów, może korzystać z całego repertuaru filmowego.

Korzystanie z platformy zapewnia dostęp przez przeglądarkę, urządzenia z iOS i Android, a wkrótce także Smart TV (trwa certyfikacja). Platforma FlixClassic umożliwia oglądanie filmów na 2 urządzeniach jednocześnie.

Zapisując się do newslettera FlixClassic od 15 kwietnia do 29 kwietnia pod linkiem: www.portal.flixclassic.pl, można uzyskać darmowy dostęp do całej biblioteki filmów na 10 dni.

Platforma znajduję się pod linkiem: www.flixclassic.pl

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: