Orange Energia goni Solorza - zaczyna montować fotowoltaikę

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Fotowoltaika od Orange Energia

Ruszył pierwszy etap sprzedaży instalacji fotowoltaicznych przez Orange Energia.

Do końca czerwca Orange Energia oferuje warunkowy rabat do 5000 zł na instalację. 

Klient otrzymuje go, jeśli nie otrzyma dofinansowania z programu Mój Prąd lub otrzyma je w kwocie niższej niż 5000 zł - wówczas Orange Energia wypłaci różnicę.

Finansowanie zestawów jest możliwe do 100% wartości inwestycji przy pomocy kredytu bankowego. Nie jest wymagany jakikolwiek wkład własny klienta. Proces kredytowania jest uproszczony i całkowicie cyfrowy. Dzięki temu złożenie wniosku, decyzja kredytowa i zawarcie umowy z bankiem trwają zazwyczaj kilka minut.

Fotowoltaika od Orange Energia jest dostępna w wybranych salonach Orange. W przyszłości klienci będą mieli możliwość monitorowania pracy swojej instalacji fotowoltaicznej za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

Korzystając z oferty od Orange Energia, klient odzyska 100% nadwyżki energii (a nie 80%, jak u innych dostawców) wyprodukowanej przez swoją instalację. Energia wyprodukowana w dni słoneczne, dzięki wirtualnemu magazynowi energii, może zostać wykorzystana np. w dni pochmurne, nocą oraz w okresie zimowym. Rozliczanie w modelu 1:1 możliwe jest w każdej grupie taryfowej dostępnej dla klientów indywidualnych (G11, G12, G12w). Oznacza to, że Klienci nie muszą zmieniać najpopularniejszej - jednostrefowej taryfy G11, na taryfę weekendową G12w. Orange Energia dysponuje taką ofertą jako jedyny podmiot na rynku.

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest wykonywany przez wyspecjalizowane ekipy Orange. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów dostawy i montażu oraz profesjonalnego projektu technicznego. Orange Energia zapewnia także przygotowanie  wszystkich formalności niezbędnych do zgłoszenia instalacji do Operatora Systemu Dystrybucyjnego w celu wymiany obecnego licznika energii elektrycznej na licznik dwukierunkowy.

Orange Energia to największy niezależny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce - przez ponad 6 lat  działalności na rynku sprzedaży energii spółka pozyskała ponad 120 tys. klientów indywidualnych i biznesowych. W zasięgu oferty Orange Energia jest dzisiaj ponad 97% gospodarstw domowych w Polsce.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: