free-hotspot.com ma 1100 punktów dostępowych WLAN

Newsy
Żródło: free-hotspot.com
Opinie: 0
Opinie: 0

free-hotspot.com, sieć darmowych hotspotów, i teleprofi, ogólnoniemiecka sieć sklepów z produktami i usługami telekomunikacyjnymi wspólnie rozbudują sieć punktów dostępowych WLAN w Niemczech. W ramach współpracy, free-hotspot.com zamierza zainstalować do 2,000 dodatkowych, darmowych hot spotów do końca roku 2007.

Sieć teleprofil to ponad 600 wyspecjalizowanych w telekomunikacji sklepów, których sprzedawcy będą teraz mogli korzystać z darmowych hotspotów w swoim miejscu pracy, a także oferować je klientom jako część standartowej oferty teleprofilu. Teleprofil jest marką firmową NT plus, głównego dystrybutora produktów telekomunikacyjnych w Niemczech, sprzedającego swoją ofertę z pomocą 4000 wyspecjalizowanych dealerów w całym kraju.

Dzięki darmowemu dostępowi do internetu w sklepach, klienci zainteresowani zakupem urządzeń wymagających połączenia z siecią Wi-Fi, mogą je przetestować, zanim podejmą ostateczną decyzję. Co więcej, sklepy takie są idealnym miejscem dla osób, chcących posurfować po sieci, sprawdzić pocztę czy zwyczajnie cieszyć się darmowym internetem.

Partnerzy free-hotspot.com zapewniają instalację, utrzymanie i serwis hotspotów. Firma oferuje również atrakcyjną prowizję z reklam nadawanych przez hotspoty. Free-hotspot.com dostarcza także materiały promocyjne takie jak prezentacja produktu i ulotki marketingowe, które pomogą w sprzedaży hotspotów.

free-hotspot.com posiada największą sieć darmowego bezprzewodowego dostępu do internetu zapewnianą przez ponad 1100 hotspotow w 16 krajach w Europie. Hotspoty zainstalowane są w kawiarniach, hotelach, pubach, restauracjach, centrach handlowych i poczekalniach.

By uzyskać możliwość darmowego połączenia z bezprzewodowym Internetem użytkownik zgadza się na oglądanie reklam.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: