FT musi podjąć decyzje do 31 lipca

Newsy
Żródło: Parkiet
Opinie: 5

Rozmowy z France Telecom w sprawie opcji zakupu akcji TP S.A. trwają. Do 31 lipca czekamy na odpowiedź Francuzów – poinformowała Aldona Kamela-Sowińska, minister skarbu państwa.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  rmrm pisze: 2001-06-18 17:37
  już niedługo nie bedziemy sie prosili zeby Unia Europejska nas przyjela. Po prostu nas wykupią.
  0
 • Users Avatars Mini
  ehh pisze: 2001-06-18 18:32
  a na naszych produktach bedzie: MADE IN POLAND/Wyprodukowano w poLANDZIE :-(((((
  0
 • Users Avatars Mini
  bapit pisze: 2001-06-18 21:39
  A najgorsze, ze coraz bardziej panosza sie te france. ja bym zakazal tej nacji zblizania sie do naszych granic na odleglosc mniejsza niz 500 km. ale coz mozna zrobic - francuz tez czlowiek, tak jak Polak. szkoda tylko, ze dla francuza Polak zawsze bedzie gorsza odmiana homo-sapiens :(((
  0
 • Users Avatars Mini
  wojtas18 pisze: 2001-06-19 00:07
  ehh: nie MADE IN POLAND, a raczej MADE IN EU. ;))) juz widzialem ten fajny znaczek na niektorych produktach (np. piwo Murphy's)
  0
 • Users Avatars Mini
  myślący pisze: 2001-06-19 05:17
  Ludzie!!! opamiętajcie się!!Bozia dała Wam mózgi to dlaczego z nich nie korzystacie? Jeżeli ktoś przychodzi do Ciebie z kurą i mówi:"weż tę kurę bo ta cholera u mnie znosi tylko złote jajka, może u ciebie będzie znosiła brylantowe". Stawiam pytanie:kto przy zdrowych zmysłach nie odpowie TAK!!dawaj ją tu a pieronem!Tak właśnie było z naszą telekomuną.To polacy zaproponowali tą transakcję,z której rechocze pół lub cały świat.Ostatnia wyprawa francuska na wschód była pod ś.p.Napoleonem.Od tego czasu nikt z tej nacji nie wychylił nosa zbrojnie w tym kierunku.Oddanie strategicznej dziedziny w obce ręce zostało przygotowane nie w Paryżu!Ja nie jestem frankofilem,ale krew mnie zalewa jak się kićka skutki z przyczynami.Właścicielami naszej telekomuny mogli być równie dobrze eskimosi,zulusi,czy inne liczne narody czarnego lądu,że wyszło na francuzów co za różnica? Myśleć proszę kapeczkę.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: