FujiFilm FinePix Z35 w promocji neostrady

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 0

Wszyscy klienci, którzy do 31 marca zamówią lub przedłużą umowę na neostradę w opcji od 2 do 20 Mb/s na 36 miesięcy, otrzymają za symboliczną złotówkę cyfrowy aparat fotograficzny FujiFilm FinePix Z35.

FujiFilm FINEPIX Z35 to nowoczesny aparat, doskonale nadający się do wykonywania amatorskich zdjęć zarówno na imprezach, koncertach jak i podczas wyjazdów wakacyjnych. Spośród jego najważniejszych cech warto wymienić 10-megapikselową matrycę zapewniającą wysokiej jakości zdjęcia oraz obiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym, tryb stabilizacji obrazu, tryb automatycznego rozpoznawania sceny (np. portret, krajobraz, portret pod światło, czy nocny portret), lub rozpoznawanie twarzy z automatycznym eliminowaniem czerwonych oczu.

Tryb bloga pozwala zmienić rozmiar zdjęć, by od razu były gotowe do umieszczenia na stronach internetowych. Z kolei podgląd mikro miniaturek ułatwią odszukanie ulubionego ujęcia.

W ramach promocji, w zależności od wybranej prędkości neostrady oraz okresu trwania umowy, dostępne są także inne prezenty:

w opcjach 2 Mb/s-20 Mb/s na 24 miesiące klient otrzymuje Nawigację GPS - Lark (ekran o przekątnej 3,5 cala, polski interfejs, mapa Polski w zestawie) za 1zł z VAT,
w opcji 1 Mb/s na 36 miesięcy - odtwarzacz mp4 Lark Muveea (z ekranem o przekątnej 1,8" i pamięcią 4 GB) za 1 zł z VAT
w opcji 1 Mb/s na 24 miesiące - PenDrive GoodDrive 4GB za 1 zł z VAT.

Podstawowe parametry techniczne FujiFilm FINEPIX Z35 :

Obiektyw Fujinon 3-krotny zoom optyczny
Maksymalna czułość ISO do 1600
Monitor LCD: PinePix Z35: 2.5-cala, ok. 230,000 punktów, ekran TFT LCD,
Nośnik zapisu: Pamięć wewnętrzna (około 18MB) / Karta pamięci SD / karta pamięci SDHC
Rejestrowanie filmów: 640 x 480 pikseli, 320 x 240 pikseli, 30 kadrów/sek. z monofonicznym dźwiękiem
Stabilizacja obrazu

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: