Gadu-Gadu w 2008 r. będzie MVNO w sieci Plus

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 9
Opinie: 9

Gadu-Gadu podpisało umowę z Polkomtelem na świadczenie usług MVNO.

- To duże wydarzenie nie tylko dla spółki Gadu-Gadu, ale także jej milionów użytkowników – mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu Gadu-Gadu S.A. – Wkrótce w ramach sieci Gadu-Gadu użytkownik będzie korzystał obok komunikatora i telefonii VoIP także z nowoczesnej sieci telefonii komórkowej. Komórka GG ma szansę znaleźć się w kieszeniach milionów użytkowników.

- Cieszymy się z podpisania umowy, zapowiadaliśmy wejście na rynek MVNO już podczas debiutu giełdowego – mówi Krzysztof Szalwa z Zarządu Gadu-Gadu S.A. – Użytkownicy usług Gadu-Gadu to oczywiście miłośnicy nowych technologii, komunikujący się, a więc korzystający także z telefonii komórkowej. Z pewnością dla Gadu-Gadu rynek telefonii komórkowej to naturalny, duży i atrakcyjny kolejny sektor. Jesteśmy już zresztą na nim obecni, oferując mobilne wersje komunikatora na telefony komórkowe. Teraz zaoferujemy użytkownikom pełnię możliwości usług telefonii komórkowej pod znakiem GG.

- Dla Polkomtel S.A., pioniera współpracy z operatorami wirtualnymi na polskim rynku, zawarcie umowy z Gadu-Gadu to kolejny etap realizacji strategii, której celem jest udostępnianie naszej sieci na zasadach hurtowych partnerom dającym gwarancję długotrwałej współpracy korzystnej dla obu stron – powiedział Adam Glapiński, prezes zarządu, dyrektor generalny Polkomtel S.A. – Cieszę się, że nasza sieć umożliwi start kolejnego na rynku wirtualnego operatora, który już wkrótce zaproponuje oryginalny pakiet usług telekomunikacyjnych. Oczekujemy, że współpraca okaże się satysfakcjonująca i owocna nie tylko dla nas, partnerów umowy, ale przede wszystkim dla klientów.

Spółka Gadu-Gadu planuje uruchomienie usługi MVNO w drugiej połowie 2008 roku, wówczas przedstawi też ofertę handlową, jak również markę, pod jaką będą świadczone usługi mobilnego operatora.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  KyokoMai pisze: 2007-12-20 18:46
  Jak dla mnie to jest naprawdę bezsensowne. Kiedyś było 3 operatorów, każdy miał swoje numery i wiadomo było do kogo się dzwoni. A teraz? Trzeba obok kontaktów pisać u jakiego operatora ktoś ma telefon - czy można gadać i pisać bez ograniczeń, czy można potem dostać rachunek na kilkaset złotych. W moim przypadku 4 telefony i w każdym zapisane są numery osób, do których z danego najtaniej jest dzwonić. Zupełny bezsens, ale inaczej się nie da.
  0
 • Users Avatars Mini
  Laclos pisze: 2007-12-20 20:34
  Ja tam nie wiem co ma wspólnego miłowanie nowoczesnych technologii używaniem archaicznego komunikatora w archaicznej sieci IM :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Obiektywny pisze: 2007-12-20 22:59
  Myślę, że to nie w tym kierunku. Już teraz często wyświetla "sieć zajęta". *Laclos* - komunikator nie jest wcale archaiczny ( chociaż ja osobiście go nie lubię i nie używam - ale to rzecz gustu ), a tym bardziej sieć nie jest archaiczna bo jest to najbardziej technologicznie zaawansowana sieć w Polsce ( Plus GSM ) i każdy kto się na tym zna to potwierdzi !
  0
 • Users Avatars Mini
  puszczan pisze: 2007-12-20 23:29
  wątpie w sens budowania własnej marki mvno przez gadu gadu, ale jeśli mają takie plany to powodzenia, z drugiej strony cóż jeszcze mogą zyskać w internecie?
  0
 • Users Avatars Mini
  Mpiotrek pisze: 2007-12-21 00:28
  Gadu gadu to szajs... kiedyś może jeszcze działało- teraz czasami wogóle nie działa całymi dniami. Poza tym są problemy z zainstalowaniem na Windows Vista (drugi szajs tylko tym razem z Microsoftu)...
  0
 • Users Avatars Mini
  wally pisze: 2007-12-21 02:09
  a ja już wyrosłem z GaduGadu i z jakiegokolwiek innego komunikatora, nie mam na to czasu. jak chce z kimś pogadać to dzwonie a nie klepe w klawiature o d*** marynie. jedynym komunikatorem od którego nie mogę i nie chce się uwolnić, a nawet nie mogę to e-mail - bez tego nie dałbym rady żyć i pracować.
  0
 • Users Avatars Mini
  mamuska pisze: 2007-12-21 16:35
  ja juz po woli przestaje uzywac gg, no po co "ktos" bedzie czytal moje prywatne wiadomosci? chyba nie musze tlumaczyc kim jest "ten ktos"! a gg ciagle zawiesza, wole juz rozwiazana skype czy icq
  0
 • Users Avatars Mini
  Szeryf pisze: 2007-12-23 02:59
  Nie mądra decyzja, niestabilny zasięg,i telefon może dzwonić tylko przez 20sekund. Prezez taki czas nawet nie można wyjąć tela z torebki. W myAVON, wpMOBI, nie ma żadnych problemów. Plus ustawił na każdym pree-paid'dzie przekaz połączeń w sytuacji gdy nie obieram telefonu i telefon dzwoni na tylko20sekund, gdzie przy abonamencie jest 50sekund WIELKA DYSKRYMINACJA MVNO i pree-paidów.
  0
 • Users Avatars Mini
  grzechotnique pisze: 2007-12-26 00:18
  po co kolkejny MVNO skoro ostatni operator nie wiadomo czy długo "pociągnie" .?!. . ....
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: