Galaxy SmartTag może teraz otworzyć zamek Yale

Newsy
Opinie: 0
Galaxy SmartTag może teraz otworzyć zamek Yale

Producent zamków Yale nawiązał współpracę z Samsungiem dotyczącą ekosystemu SmartThings.

Aplikacja SmartThings może teraz zarządzać innymi urządzeniami ekosystemu Yale Smart Security: Smart Opener do bram i garaży, sejf Yale, inteligentny zamek do szafki oraz inteligentne zamki Yale.

Z poziomu aplikacji SmartThings użytkownicy mogą sterować podłączonymi urządzeniami, sprawdzać stan zamka oraz zdalnie ryglować i odryglowywać drzwi z dowolnego miejsca. Właściciele mieszkań mogą zapewnić dostęp do domu swoim bliskim, przydzielając uprawnienia nawet 20 użytkownikom. Mogę też monitorować szczegóły ich aktywności w aplikacji, aby wiedzieć, kto i kiedy wszedł lub wyszedł z mieszkania.

Użytkownicy mogą otrzymywać natychmiastowe powiadomienia bezpośrednio na swój telefon, dzięki czemu są na bieżąco informowani o zmianach w stanie urządzenia. Może to być ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii lub np. informacja o otwarciu drzwi.

Użytkownicy mogą tworzyć w aplikacji „Procedury” aby integrować różne urządzenia i konfigurować ich jednoczesne działanie. Na przykład, chcąc zwiększyć bezpieczeństwo w nocy, użytkownik może zaprogramować oświetlenie tak, aby włączało się po otwarciu drzwi inteligentnym zamkiem, dzięki czemu wieczorem, na progu domu nigdy nie będzie ciemno.

Użytkownicy mogą również zaplanować zamknięcie drzwi o określonej porze w nocy i odblokowanie ich rano.

Galaxy SmartTag można używać do ryglowania i odryglowywania drzwi zamiast aplikacji.

Yale i Samsung SmartThings otwierają świat nowych możliwości

Yale i Samsung SmartThings otwierają świat nowych możliwości

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: