Garmin Varia RCT 715 – wideorejestrator i radar w lampce do roweru

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Garmin Varia VARIARCT715

Po 7 latach od premiery pierwszego światła Garmin Varia, wyposażonego w radar informujący rowerzystę o zbliżających się od tyłu samochodach Garmin wprowadził nową wersję Garmin Varia RCT715, wyposażoną w kamerę, spełniająca funkcję wideorejstratora. Podobnie jak wideorejestrator samochodowy Garmin Varia VARIA RCT715 może nagrywać w sposób ciągły, a także zarejestrować i zabezpieczyć niebezpieczne zdarzenie. Jest też opcja aby nagrywanie aktywowała się tylko gdy radar wykryje zbliżający się pojazd.

Wbudowany w Garmin Varia VARIA RCT715 radar wykrywa pojazdy nawet ze 140 metrów. Ta funkcjonalność była dostępna już we wcześniejszych modelach Varia. Informacja o zbliżającym się pojeździe jest wyświetlana na kompatybilnym komputerze rowerowym z serii Garmin Edge bądź w aplikacji na smartfonie. Widać wówczas jaka odległość dzieli pojazd od użytkownika radaru. Funkcja jest lubiana i wykorzystywana zwłaszcza przez kolaży. Teraz dodatkowo możliwe jest rejestrowanie materiału wideo w 1080p w 30 klatkach na sekundę. Jeśli Garmin Varia VARIA RCT715 wykryje incydent, jak uderzenie czy wywrotkę, automatycznie zabezpieczy nagranie.

Garmin Varia VARIA RCT715 działa 4 godziny gdy aktywne są wszystkie funkcje – kamera, radar i stałe oświetlenie. Gdy przełączymy światło w tryb migający wydłużymy czas działania do 6 godzin. Producent podaje, że oświetlenie jest widoczne z ponad kilometra.

Garmin Varia VARIA RCT715 jest dostępny w cenie 1899 zł.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: