Garmin Venu 3 za 500 euro

Newsy
Opinie: 0
Garmin Venu 3 za 500 euro

Garmin zaprezentowała zegarki Venu 3 i Venu 3S.

Wśród nowości są m.in. funkcje opracowane z myślą o osobach korzystających z wózków inwalidzkich - rejestrowanie pchnięć, monitorowanie aktywności na wózkach i specjalne zestawy ćwiczeń ułożone dla osób poruszających się na wózku.

Zegarki z serii Venu 3 dostępne są w dwóch rozmiarach.

Czas pracy baterii wynosi do 14 dni w trybie smartwatcha.

Oprócz wykonywania i odbierania połączeń bezpośrednio z zegarka, seria Venu 3 umożliwia użytkownikom wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i alertów po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem. Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia przesyłają lokalizację do wybranych kontaktów alarmowych, po automatycznym wykryciu incydentu lub wywołania powiadomienia przez użytkownika.

Nowe Garminy wspierają płatności zbliżeniowe Garmin Pay.

Użytkownicy mogą także pobierać utwory i playlisty z serwisów Spotify, Amazon Music i Deezer (wymagana subskrypcja), aby słuchać ich bez użycia telefonu.

Dodatkowo, użytkownicy mogą pobierać aplikacje, tarcze zegarka i inne aplikacje ze sklepu Connect IQ bezpośrednio na zegarku lub poszukać ich w aplikacji na telefonie.

Smartwatche z bezelem ze stali nierdzewnej i silikonowym paskiem z serii Venu 3 dostępne są w kilku konfiguracjach. 

Venu 3 dostępny jest w zestawieniach kolorystycznych Whitestone/Silver oraz Black/Slate, a mniejszy Venu 3S w kolorach Pebble gray/Slate, Sage gray/Silver, French gray/Soft gold, Dust rose/Soft gold and Ivory/Soft gold.

Smartwatche z serii Venu 3 dostępne są już teraz w sugerowanej cenie detalicznej 499,99 euro.

Nowe funkcje w zegarkach Garmin:

 • Asystent snu: funkcja, która dostarcza ocenę jakości snu wraz ze spersonalizowanymi wskazówkami dotyczącymi zalecanej ilości snu. Dokładne monitorowanie faz snu, saturacji i zmienności tętna (HRV) uzupełnione zostało o opcję monitorowania drzemek.
 • Raport poranny: od razu po przebudzeniu zegarek wyświetla przegląd informacji dotyczących snu, regeneracji, stanu HRV i nie tylko. Raport można dostosować, aby wyświetlać jedynie najbardziej interesujące szczegóły.
 • Monitorowanie drzemki: automatyczne rejestrowanie drzemki pozwala sprawdzić, w jakim stopniu wpłynęła na parametry regeneracji. Funkcja ta dostarcza także sugestie dotyczące optymalnej pory i czasu trwania drzemki.
 • Udoskonalone Body Battery: funkcja, która monitoruje poziom energii w ciągu dnia, wskazując najlepsze pory na aktywność i odpoczynek została rozbudowana o spersonalizowane wskazówki dotyczące tego, jak sen, drzemki, codzienne aktywności i poziom stresu wpływają na rezerwy energii organizmu2.
 • Tryb wózka inwalidzkiego: rejestruje dzienną liczbę pchnięć kół, przypomina o zmianie rozłożenia masy ciała oraz oferuje zestawy aktywności i treningów dostosowanych do jazdy na wózku. Podczas tworzenia tych funkcji zmodyfikowano algorytmy niektórych istniejących funkcji, aby zwiększyć dokładność danych pod kątem specyfiki jazdy na wózku.
 • Korzyści z treningu i czas regeneracji: ułatwia lepsze zrozumienie, jak trening wpłynął na ciało i ile czasu potrzeba na odpoczynek przed następnym wyzwaniem.
 • Ocena odczuwanego wysiłku: zapisz subiektywną ocenę, jak trudny był trening i jakie było Twoje samopoczucie.
 • Interwały: możliwość zaprogramowania treningu interwałowego (biegowy lub kolarski) bezpośrednio na zegarku.
 • Medytacja: przewodnik praktyk medytacji, który ułatwi zmniejszenie stresu, niepokoju i poprawę koncentracji.
 • Wbudowany głośnik i mikrofon: nawiązywanie i odbieranie połączeń bezpośrednio z zegarka (po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem) wraz z możliwością użycia asystenta głosowego, aby odpowiadać na wiadomości. Osoby posiadające telefon z Androidem mogą również przeglądać wiadomości ze zdjęciami i odpowiadać na SMS-y za pomocą klawiatury na zegarku.
 • Dwa rozmiary liter: Wybierz mały lub większy rozmiar fontu, aby łatwiej odczytywać powiadomienia, dane treningowe i wszelkie inne informacje.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: