Nowy iPhone co 2 lata

Newsy
Opinie: 0
Cortland SMART – nowy iPhone co 2 lata w najniższych stałych ratach od Inbanku i Fairown

Cortland wprowadził usługę Cortland SMART. Umożliwia zakup smartfonów Apple na raty, bez opłat wstępnych i wymianę na nowy model co 2 lata. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Od chwili zakupu wybranego urządzenia to klient jest jego właścicielem.

Dzięki finansowaniu opracowanemu przez Inbank klienci płacą tylko za czas użytkowania, a miesięczne, nieoprocentowane raty obliczane są na podstawie wartości rezydualnej sprzętu, co gwarantuje, że w ciągu 2 lat użytkowania iPhone’a zapłacą oni mniej niż przy zakupie tego samego urządzenia w standardowych ratach lub za gotówkę.

Obecnie mogą oni wybierać spośród 7 dostępnych wersji nowych smartphone’ów marki Apple. W momencie zakupu klient nie wnosi żadnych opłat wstępnych, nie ma także odsetek od kredytu lub kosztów ubezpieczenia, spłaca jedynie stałe, nieoprocentowane, miesięczne raty. Cortland uruchomił dedykowany kalkulator, na którym można sprawdzić oszczędzoną kwotę dla każdego z modeli dostępnych w ofercie tutaj.

Po upływie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy zakupu wybranego iPhone’a, klient może sam zdecydować, czy chce wymienić sprzęt na nowy, czy też spłacić pozostałe raty i zatrzymać swoje urządzenie. W przypadku decyzji o wymianie sprzętu na nowy po upływie 2 lat, firma Fairown zajmie się jego odkupieniem oraz w zamian zapłaci za klienta pozostałe do spłaty raty.

Obecnie oferta Cortland SMART dostępna jest w salonach stacjonarnych Cortland. W ramach jednej umowy możliwy jest zakup jednego iPhone’a.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: