Genialny moment na zakup pakietu CANAL+ online – zostało naprawdę niewiele czasu

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Genialny moment na zakup pakietu CANAL+ online – zostało naprawdę niewiele czasu

Uwaga! 24 lipca zmienia się cennik w serwisie CANAL+ online. Obecny pakiet, który oferuje dostęp do wszystkich treści tego popularnego serwisu wideo, zmieni cenę z 49 zł miesięcznie na 54 zł miesięcznie. Wcześniej drożały już konkurencyjne oferty. To efekt rosnących kosztów zakupu i produkcji treści. Istnieje jednak możliwość utrzymania starej ceny (49 zł miesięcznie) za dostęp do CANAL+ online. Dotychczasowa stawka będzie nadal obowiązywać wszystkich, którzy już teraz korzystają z pakietu CANAL+ lub przed 24 lipca (przed końcem dnia) aktywują pakiet. Wtedy będą nadal płacić 49 zł z gwarancją „na zawsze”.

Warunkiem zachowania starej ceny na rachunku jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji (wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 24 lipca będzie skutkowała zakupem w nowej cenie). Tym samym to ostatnia szansa na zakup pakietu w „starej” cenie i zachowanie jej „na zawsze”.

Zmieni się również cena 12 miesięcznego pakietu CANAL+ Seriale i Filmy z 174 zł do 228 zł. To jednorazowa płatność z góry, ale daje to sporą miesięczną oszczędność, bo w sumie płaci się jedynie 14,5 zł zamiast 29 zł w modelu subskrypcyjnym co miesiąc. Więc jeśli ktoś chce skorzystać z tego pakietu i kupić go w starej cenie, to też powinien to zrobić przed 24 lipca.

Zmiana stawek za korzystanie z serwisu CANAL+ online nie jest specjalnym zaskoczeniem. Inflacja jest ciągle wysoka, rosną koszty energii, płace, itd. Inne serwisy streamingowe też ogłaszały już wcześniej podwyżki dostępu do oferowanych przez nie treści - tak zrobiły Player, Viaplay, HBO a Netflix ograniczył możliwość dzielenia kont.

Niewątpliwe CANAL+ online to jeden z najciekawszych serwisów streamingowych w Polsce oferujący wiele oryginalnych treści. Umożliwia z jednej strony dostęp do tysięcy godzin seriali i filmów na życzenie, a z drugiej jest tam dużo sportu i informacje na żywo.

Dla fanów sportu

Wielu kibiców piłkarskich nie wyobraża sobie życia bez dostępu do CANAL+ online, dzięki czemu mogą emocjonować się piłkarskimi rozgrywkami w najlepszych ligach w Europie i w Polsce. A nowy sezon rusza już niebawem.

I tak polska Ekstraklasa startuje 22/23 lipca, a CANAL+ online umożliwia dostęp wszystkich meczów PKO BP Ekstraklasy (w tym minimum 100 w 4K na kanale CANAL+ 4K Ultra HD dostępnym w CANAL+ online)

Niedługo potem, bo 11 sierpnia ruszają angielska Premier League (CANAL+ online oferuje dwa topowe mecze w kolejce) i hiszpańska LaLiga z Robertem Lewandowskim (5 wybranych meczów w kolejce), następnie 13 sierpnia - francuska Ligue 1, a 19 sierpnia włoska Serie A. Jeśli zaś chodzi o Ligę Mistrzów, to trwają już kwalifikacje (gra w nich Raków Częstochowa}, a faza grupowa rusza 19 września.

Jednak sport w CANAL+ online to nie tylko futbol. W serwisie można śledzić tenisowy WTA Tour, w którym gra Iga Świątek - i choć z turnieju w Wimbledonie odpadła w ćwierćfinale, zapewne będzie chciała powetować sobie tę porażkę w kolejnych występach.

CANAL+ online to także najlepsza koszykarska liga świata, czyli NBA (z naszym rodakiem Jeremym Sochanem), gdzie nowy sezon startuje w końcu października i najlepsza żużlowa liga świata, czyli PGE Ekstraliga (2 topowe mecze w każdej rundzie), która kończy rozgrywki, a kibice czekają na finały, które odbędą się 17 i 24 września. CANAL+ online transmituje też wybrane mecze 1. i 2. Ligi Żużlowej.

Tu warto wiedzieć, że prawa sportowe od lat są bardzo rozdrobnione po różnych dostawcach i zmieniają często właścicieli, bo walczy o nie wiele podmiotów, ale CANAL+ jest agregatorem treści i w swoim serwisie oferuje dostęp również do wydarzeń dostępnych u innych dostawców. Dzięki temu za 20 zł więcej można dokupić sobie pakiet Eleven Sports i Polsat Sport Premium, gdzie w ramach jednego serwisu dodatkowo otrzymuje się dostęp do wszystkich pozostałych meczów LaLiga Santander, Serie A TIM (wszystkie mecze ligi włoskiej, Ligue 1 Uber Eats (wszystkie mecze ligi francuskiej), wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA oraz wszystkich meczów żużlowych w PGE Ekstralidze.

Warto też wspomnieć, że CANAL+ od pewnego czasu inwestuje w dokumenty sportowe lokalnej produkcji, w tym o polskich klubach piłkarskich.

Serialowa uczta

Nie samym sportem jednak żyje człowiek, a intrygujące i wysokiej jakości oryginalne seriale to kolejny wyróżnik CANAL+ online. Takie jak komediowa produkcja „Emigracja XD”, przedstawiający brytyjskich emigrantów z Polski w krzywym zwierciadle. Główni bohaterowie, Malcolm i Stomil, grani przez Tomasza Włosoka i Michała Balickiego, to dwaj kumple z niewielkiego miasteczka w centralnej Polsce, których opłakane skutki pewnej imprezy zmuszają do zarobkowego wyjazdu do Londynu.

Widzowie i krytyka mocno docenili też dziejący się na Podlasiu serial kryminalny „Kruk. Czorny woron nie śpi” z fenomenalną rola Michała Żurawski, który wciela się w niejednoznacznego w swoich wyborach, pełnego sprzeczności, targanego wewnętrznymi demonami komisarza policji Adama Kruka. Równie ciekawy jest inny serial kryminalny tym razem rozgrywający się na Pomorzu „Klangor”, który opowiada historię małżeństwa Wejmanów, których życiem wstrząsa nagłe zaginięcie jednej z córek. W roli głównej zdesperowanego ojca poszukującego córki występuję Arkadiusz Jakubik.

Ciekawą propozycją jest te na pewno serial „Minuta Ciszy” z Robertem Więckiewiczem i Piotrem Roguckim w rolach głównych. To historia świeżo emerytowanego listonosza z małego miasteczka, który musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela, gdy jedyny zakład pogrzebowy w okolicy odmawia wykonania tej usługi.

Duża popularność zdobyły też takie poyzcje, jak: „Belfer” (zaraz po wakacjach trzeci sezon), „Król” (na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha), „Żmijowisko” (na podstawie świetnego kryminału Wojciecha Chmielarza) czy „Sortownia” – najnowszy thriller psychologiczny, będący trzymającą w napięciu historią lekarza z warszawskiego SORu.

Być na bieżąco

Podkreślić trzeba, że w ofercie CANAL+ są też kanały z tzw. listy Must Carry Must offer, czyli: TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TVN, TV Puls TV 4. Jeśli więc ktoś chce być na bieżąco z najnowszymi newsami politycznymi czy gospodarczymi, to na pewno korzystając z serwisu ich nie przegapi.

Warto wspomnieć, że z serwisu można korzystać odtwarzając dwa streamy w tym samym momencie – co oznacza, że np. ktoś z rodziny, kot nie interesuje się sportem może w tym samym czasie oglądać na innym ekranie serial lub film z bogatej biblioteki VOD.

Osoby, których sport w ogóle lub prawie wcale nie interesuje mają możliwość wykupienia pakietu „CANAL+ Seriale i Filmy” za 29 zł (tutaj cena się nie zmienia) lub jeszcze skorzystać z oferty na 12 miesięcy w starej cenie 174 zł (do 24 lipca).

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Canal+.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: