Giga Taryfy w T-Mobile i koniec ofert no limit w internecie domowym

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Giga Taryfy w T-Mobile

2 września T‑Mobile wprowadza do swojej oferty Giga Taryfy.

W nowych Giga Taryfach S, M i L dostępne będą odpowiednio pakiety 5, 30 i 70 GB. Przy największym pakiecie będzie usługa SuperNet Video HD.

Do tej pory taryfa S kosztowała 40 zł i miała pakiet 5G, taryfa M była tańsza o 4 zł, ale miała pakiet 15 GB, a taryfa L była tańsza aż o 9 zł, ale pakiet miał wielkość 25GB.

 

Pakiety rodzinne

Oferty rodzinne w T‑Mobile będą dostępne we wszystkich 3 taryfach, a nie jak dotychczas w M i L. Oferty abonamentowe S, M i L z pakietami danych odpowiednio 5, 30 i 70 GB będzie można ze sobą łączyć w dowolnym momencie trwania kontraktu. Na każdą z kolejnych 10 umów klient otrzyma rabat od 5 do 15 zł na każdą umowę miesięcznie.

Internet domowy (FMS)

Od września dotychczasowe oferty 20Mb/s oraz 60Mb/s zostaną zastąpione trzema wariantami: 100, 200 lub 300 GB z pełną prędkością. Po wykorzystaniu wybranego pakietu prędkość internetu będzie wynosiła 1 Mb/s.

Do tej pory FMS nie miał limitów i jest to bardzo duża zmiana na niekorzyść dla klientów. T-Mobile zapewne chce rozpocząć przez to mocniejsze namawianie klientów do zakupu łącz stacjonarnych opartych na światłowodzie. Od momentu wprowadzenia usługi FMS no-limit konkurenci T-Mobile twierdzili, że tej usługi nie da się oferować na dłuższy okres.

Do tej pory oferta z ograniczeniem prędkości do 20 Mbps bez limitu danych kosztowała 59 zł, a z prędkością 60 Mbps i także bez limitu danych 69 zł. 

W załączeniu poniżej dostępne są szczegółowe regulaminy promocji i cenniki urządzeń.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: