SoundStone Portable Bluetooth Speaker

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Huawei SoundStone to gotowe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się muzyką w gronie swoich znajomych, zarówno na pikniku, miejskiej plaży lub domówce, ale także podczas samotnych górskich wędrówek. Zgrabny głośnik Huawei nadaje muzyce wysoką jakość brzmienia, a ich głośność wystarczy do rozkręcenia małej imprezy.

Muzyka o dużo lepszej jakości

Tryb głośnomówiący w naszym smartfonie nie został zaprojektowany z myślą o słuchaniu muzyki. Jego główną funkcją jest prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu przy uchu. Gdy spotykamy kogoś słuchającego muzyki w trybie głośnomówiącym to od razu wiemy, że czegoś mu brakuje – słuchawek, gdy słucha muzyki samemu lub zewnętrznego głośnika, gdy chce się swoją muzyką podzielić ze znajomymi.

Huawei SoundStone Portable Bluetooth Speaker jest idealnym dodatkiem do naszego smartfona. Urządzenie nie potrzebuje kabla i zewnętrznego zasilania, a jednocześnie zapewnia mocne brzmienie wystarczające do rozkręcenia szalonej imprezy w plenerze. Dzięki mocnemu magnesowi zastosowanemu w konstrukcji głośnika osiąga on dużą głośność (od 83 do 86 decybeli), przy zachowaniu niewielkich rozmiarów. Dzięki zastosowanej technologii SoundStone dostarcza czyste i naturalne brzmienie oraz głęboki bas.

Niezawodność do rana 

Huawei SoundStone ze smartfonem komunikuje się bezprzewodowo za pomocą łatwokonfigurowalnej technologii Bluetooth. Zasięg połączenia pozwala na swobodne odtwarzanie muzyki nawet gdy telefon jest 10 metrów od głośnika. Dzięki temu możesz mieć smartfon w kieszeni i tańczyć w rytm muzyki bez obaw, że utracisz połączenie w najlepszym momencie największego hitu tegorocznego lata. 

Głośnik pozwala n tańczyć przy ognisku do samego rana. Bateria, w którą wyposażone jest urządzenie umożliwia 8 i pół godziny ciągłego odtwarzania muzyki. Pełne naładowanie baterii zajmuje niecałe 3 godziny.

Z Huawei SoundStone nie musisz się także martwić o deszcz, piach i kurz. Bez względu na to, czy zabierzesz głośniki na plażę, basen, czy przejażdżkę rowerem, możesz być spokojny, że głośnik poradzi sobie bez problemu. Urządzenie zostało przetestowany pod kątem upadków, zgniatania, wibracji, działania promieni UV, spryskiwaniu solą, wpływowi wysokiej temperatury i wilgotności, a gniazdo USB służące do ładowania jest zabezpieczone dopasowaną, gumową klapką.

Towarzysz podróży 

Huawei SoundStone wygląda stylowo i nowocześnie. Jego kształt jest wzorowany na kamieniu zaokrąglonym przez morskie fale. Głośnik jest pokryty drobną siatką idealnie dopasowaną do spodu obudowy wykonanego z tworzywa. Pasuje zarówno do nowoczesnego wnętrza, jak i do szalonej imprezy na łonie przyrody. 

Głośnik Huawei SoundStone został wyposażony w wygodny sznurek służący do wieszania urządzenia w niemal dowolnym miejscu. Możesz go przyczepić do plecaka, zawiesić na kierownicy roweru, zawiesić na lusterku w samochodzie, czy nawet przyczepić do spodni. Dzięki zawieszce się trudno będzie go zgubić.

Głośnik waży 190 gramów, czyli mniej więcej tyle co smartfon. Dodatkowo Huawei SoundStone ma wbudowany czuły mikrofon z systemem usuwania szumu. Dzięki temu, gdy zadzwoni telefon możesz przez niego prowadzić rozmowę mając obie ręce wolne. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie na przykład w samochodzie i podczas jazdy rowerem.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: