GPRS w sieci Plus GSM

Newsy
Opinie: 2

"Dane o liczbie klientów są jeszcze poufne, mogę tylko powiedzieć, że są ich setki" - tak Dariusz Boduch, z-ca dyr. departamentu rozwoju produktów i usług Polkomtel SA określił liczbę abonentów, którzy zdecydowali się już na aktywację usługi transmisji GPRS w sieci Plus GSM. 80 % użytkowników stanowią klienci z segmentu korporacyjno-biznesowego. W pierwszym półroczu br. Polkomtel zamierza wprowadzić do swej oferty tańszy aparat , co zwiększy dostępności usługi (obecnie jedyny aparat - Motorola Timeport P7389i kosztuje powyżej 1800 zł brutto). Obecnie w fazie testowej jest udostępnianie GPRS-u w roamingu. (PiG)

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-29 08:27
  Dopiero teraz zaczyna sie to wszystko rozwijaci, a w ofercie Plusa pojawil sie telefonik Siemens ME45 z wbudowana obsluga GPRS-a!
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-05 21:25
  departamentu rozwoju produktów i usług Polkomtel SA określił liczbę abonentów, którzy zdecydowali się już na aktywację usługi transmisji GPRS w sieci Plus GSM. 80 % użytkowników stanowią klienci z segmentu korporacyjno-biznesowego. W pierwszym półroczu br. Polkomtel zamierza wprowadzić do swej oferty tańszy
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: