Green Caffe Nero z Zamów i odbierz - kawa i ciastko przez aplikację

Newsy
Żródło: wiadomoscihandlowe.pl
Dodaj opinię
Opinie: 0
Green Caffe Nero

Serwis Wiadomości Handlowe podał, że sieć kawiarni Green Caffe Nero udostępniła w większości kawiarni w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu usługę Zamów i odbierz. Funkcja została wbudowana w aplikację lojalnościową firmy.

Pełna treść artykułu znajduje się tutaj

Jesteśmy jedną z pierwszych sieci kawiarni, która oferuje taką usługę. Już teraz wszyscy, który dysponują aplikacją Green Caffè Nero w swoim smartfonie mogą bez czekania i kolejek zamawiać ulubione kawy, przekąski i ciasta. Bezdotykowa płatność i szybki odbiór to kolejne atuty naszej oferty - mówi przedstawiciel sieci.

I dodaje: - Będąc na mieście, w samochodzie, czy nawet siedząc w naszym lokalu możemy włączyć aplikację, wybrać konkretną lokalizację naszej kawiarni, następnie przejść do menu, wybrać produkty na które mamy ochotę, złożyć zamówienie i opłacić je podpiętą do aplikacji kartą płatniczą. Po chwili w aplikacji pojawi się informacja, że zamówienie jest w trakcie realizacji, a następnie że jest gotowe do odbioru. Warunkiem możliwości korzystania z tego udogodnienia jest oczywiście zainstalowanie naszej aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Aplikację Green Caffè Nero z funkcjonalnością „zamów i odbierz” można pobrać ze sklepów App Store oraz Google Play.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: