Jest nowy szef Grupy 3S (PLAY/Iliad)

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Tomasz Mrozowski

1 lipca 2021 roku Tomasz Mrozowski zostanie nowym prezesem zarządu spółek wchodzących w skład Grupy 3S.

Mrozowski  zastąpi w tej roli, związanego z 3S od ponad 10 lat, Piotra Pawłowskiego, który podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska CEO.

Tomasz Mrozowski dołączył do Grupy 3S w 2019 roku jako reprezentant nowego właściciela Grupy 3S – spółki P4, w randze członka zarządu odpowiedzialnego za sprawy organizacyjne (COO).

Tomasz Mrozowski to menedżer specjalizujący się we wdrożeniach strategii, transformacjach organizacji i projektach rozwoju biznesu. W przeszłości, pracował z zarządami spółek z indeksu WIG20, gdzie realizował innowacje od etapu inkubacji do transformacji. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen Business School oraz KAIST MBA w Korei Południowej. Od 2015 roku, jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu PLAY, prowadzi projekty strategiczne dla całej grupy PLAY. Był m.in. odpowiedzialny operacyjnie za projekt współpracy pomiędzy PLAY i 3S, rozpoczęty wraz z zakupem udziałów przez P4 w spółkach Grupy 3S w 2019 roku.

Piotr Pawłowski rozpoczął współpracę z 3S (wówczas TKP S.A.) w 2011 roku. Najpierw jako trener biznesu i doradca zarządu, potem jako członek zarządu i dyrektor handlowy. Od października 2018 roku pełni funkcję prezesa i dyrektora zarządzającego. W okresie współpracy Piotra Pawłowskiego z 3S przychody i zatrudnienie wzrosły ponad 4-krotnie, a wartość Grupy ponad 10-krotnie.

W skład Grupy 3S, wchodzą spółki 3S i 3S Data Center działające w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Spółki są częścią Grupy Iliad.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: