Grupa NFI Midas twierdzi, że sama w spółce mLife stworzyła platformę prepaid dla operatora komórkowego

Newsy
Żródło: NFI Midas
Opinie: 1

14 maja 2009 roku  CenterNet podpisał umowę z firmą mLife Sp. z o.o. (podmiotu w 80% zależnego od NFI Midas) umową na wdrożenie systemu informatycznego "mLife Intelligent Network Platform".

W ramach Umowy mLife zobowiązał się do wdrożenia w CenterNet systemu informatycznego "mLife Intelligent Network Platform". Zaproponowane przez mLife otwarte środowisko pozwoli przyspieszyć proces budowy nowych usług dla użytkowników CenterNet oraz zapewnić niskokosztowy model ich uruchamiania i utrzymania. Po wdrożeniu systemu mLife zapewni spółce wsparcie techniczne systemu oraz opiekę administracyjną. Umowa pozwoli na realizację usług przedpłaconych (prepaid) dla użytkowników CenterNet wraz z obsługą procesu doładowań.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony, jednakże mLife zobowiązany jest do wdrożenia systemu oraz do świadczenia usług wsparcia co najmniej przez okres 3 lat. Prognozowana wartość kontraktu uwzględniająca przyrost bazy klientów to ok. 7,1 mln PLN. Pozostałe warunki nie odbiegają od powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

W umowie przewidziane są kary umowne dla CenterNet w przypadku nie wywiązywania się z warunków i terminów umowy przez mLife, których suma może przekroczyć 10% wartości przedmiotowej umowy (maksymalna kara wynosi 1 mln PLN).

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    ttom pisze: 2009-05-15 00:16
    tytuł nie pasuje w żaden sposób do treści artykułu. W artykule masz czas przyszły: że stworzy, a tytuł : czas przeszły - że stworzyła i do tego przypuszczenie czyli że pewnie nie.... Dalej tak panowie z gsmonline i Titanic dla kurczącego się portaliku gwarantowany.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: