GTS Central Europe promuje cloud computing

Newsy
Żródło: GTS CE
Opinie: 1

GTS Central Europe rozpoczyna kampanię reklamową we wszystkich krajach, w których prowadzi działalność. Jednocześnie GTS prezentuje nowe hasło: „GTS. For the Working World”. Odzwierciedla ono podstawowy obszar kompetencji firmy, czyli świadczenie usług dla biznesu. Głównym motywem kampanii są usługi związane z wiodącym obecnie w branży ICT trendem cloud computingu. Wszystkie informacje dotyczące cloud computingu będą dostępne na specjalnie utworzonej stronie internetowej. Kampanię uzupełnią materiały wspomagające sprzedawców.

Nowa kampania przedstawia GTS jako operatora dostarczającego wartość dodaną w postaci usług ITC. GTS jest operatorem skupionym na segmencie biznesowym, do czego odwołuje się nowe hasło, “GTS. For the Working World”. Główna idea dotyczy cloud computingu i usług związanych z chmurą. Kampania rozpoczyna się 26 września na wszystkich rynkach, na których działa GTS – w Czechach, Polsce, na Węgrzech, Słowacji i w Rumunii.

Elementem kampanii będzie specjalna strona internetowa – www.gtsworkingworld.com/pl - poświęcona tematom związanym z cloud computingiem. Klienci będą mogli zdobyć wiedzę na temat tych usług, dowiedzieć się o ich bezpieczeństwie, sposobie działania oraz o nowych możliwościach dla biznesu. Strona będzie regularnie aktualizowana, pokazując kolejne zastosowania usług wirtualnych. W każdym kraju zostanie stworzona lokalna wersja językowa.

Istotną częścią kampanii będą materiały informacyjne, w tym te specjalnie przygotowane dla sprzedawców, dzięki którym będzie łatwiej wytłumaczyć klientom działanie usług wirtualnych i pokazać korzyści, jakie niosą dla biznesu. Będą także przydatnymi narzędziami do wykorzystania w prezentacjach dotyczących chmury i tworzeniu innych materiałów wspierających sprzedaż.

Kampania, która ma dotrzeć do firm w Europie Środkowo-Wschodniej, została przygotowana dla GTS przez agencję Scholz and Friends. Za strategię mediową odpowiada Mindshare. Kampania będzie prowadzona w prasie, Internecie, a na wybranych rynkach również z wykorzystaniem outdooor’u.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    JarekM pisze: 2011-09-27 09:49
    nie można prościej napisać o chmurze obliczeniowej - o dostarczaniu możliwości korzystania z usługi bez konieczności zakupu sprzętu i oprogramowania
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: