Haller odeszła z polskiego Honora

Newsy
Opinie: 0
Haller odeszła z polskiego Honora - początek końca marki w Polsce?

Dorota N. Haller nie jest już szefową marketingu i PR w polskim Honorze.

Haller pracowała w Honorze od czerwca zeszłego roku.

Przez pół roku marka weszła tylko do oferty sieci Orange. Nie udało jej się wprowadzić do żadnego innego operatora. Nie trafiła także na rynek otwarty.

Chińczycy nie prowadzili żadnych aktywnych działań marketingowych. Były także problemy z dostawami urządzeń.

8 stycznia Haller objęła pozycję dyrektorki departamentu Client Solutions w Biurze Reklamy Ringier Axel Springer Polska.

Haller napisała:

Dołączenie do jednej z największych grup mediowych w Polsce - Rigner Axel Springer Polska to dla mnie zaszczyt i wyzwanie, oraz duży krok w rozwoju zawodowym.

W dzisiejszym świecie customer experience jest najważniejszym elementem w budowaniu biznesu, niezależnie od branży. I właśnie koncentracją na Customer Experience zajmę się w obszarze Client Solutions w BR RASP

Cieszę się,  że będziemy budować biznes RASP hashtag#razem

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Bardzo się cieszę i dziękuje za zaufanie

Wspólnie z zespołem, na który składają się działy Content Marketingu i Business Partnering Solutions, Haller będzie odpowiedzialna za przychody i rozwój oferty content marketingowej oraz za kompleksową organizację wydarzeń dla partnerów biznesowych Biura Reklamy RAS Polska. Dorota raportuje bezpośrednio do Mariusza Wąsińskiego, CRO RAS Polska. Client Solutions jest jednym z departamentów utworzonych w grudniu ub. r. w efekcie wprowadzania przez Biuro Reklamy RAS Polska nowej strategii.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: