Heyah - nowe zasady przedłużania ważności konta - komunikat

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 4

Użytkownicy Heyah nie muszą doładowywać konta, aby przedłużyć jego ważność. Wystarczy wykonane lub odebrane połączenie telefoniczne, wysłany lub odebrany SMS, połączenie z Internetem a ważność konta zostanie automatycznie wydłużona na rok. Jest to pierwsza taka oferta w Polsce, w ramach której użytkownicy nie są zobowiązani do doładowania konta jakąkolwiek kwotą. Użytkownik ma konto ważne zawsze, gdy korzysta z telefonu. Oferta obowiązuje od 6 października br. i dotyczy zarówno obecnych jak i nowych klientów.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2011-10-04 19:33
  I to się nazywa kultura. Orange po rebrandingu nie potrafiło do tej pory zrobić kultury. Niemcy potrafią. Mój wybór jest klarowny: nigdy więcej orangutana!
  0
 • Users Avatars Mini
  mareckidariusz pisze: 2011-10-07 16:24
  Świetna sprawa! Krok w przód, bo tego brakowało na dobrą sprawę. Heyah jest teraz najlepsza! Duuuuży +!
  0
 • Users Avatars Mini
  pikatchu pisze: 2011-10-19 14:45
  @mareckidariusz rzeczywiście tego brakowało :) ale dla mnie osobiście heyah była najlepsza już dawno temu ;) niemniej fajny krok naprzód
  0
 • Users Avatars Mini
  vest pisze: 2011-10-25 00:58
  Zrobili krok dalej w stosunku do tego, co do tej pory było w Heyah, czyli rocznej ważności konta po doładowaniach. Teraz rok wazości za korzystanie z komórki i do tego jedna z najlepszych ofert na rynku. :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: