Heyah uczy na naszej-klasie

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 2

Heyah przygotowała specjalną „Letnią Szkołę Korzystania z Telefonu” w portalu nasza-klasa.

„Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu” to kolejne lekcje, których tematem przewodnim jest wszechstronność i wielofunkcyjność urządzenia, jakim jest zwykła komórka. Każda lekcja składa się z krótkiego filmu i gry multimedialnej. Ponieważ obraz pełni istotną funkcję w procesie przyswajania wiedzy, dlatego też filmy instruktażowe, osadzone w różnych, dobrze kojarzących się środowiskach, są istotną częścią każdej lekcji.

Jak w każdej szkole, tak i tu zakończenie nauki zostanie podsumowane rozdaniem świadectw - Heyah zadbała o to, by wszyscy internauci, którzy ukończą „Letnią Szkołę Korzystania z Telefonu”, otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dyplom zostanie dodany do profilu użytkownika. Aby uczniowie Letniej Szkoły mogli ze sobą zdrowo rywalizować, Heyah przygotowała również gry nawiązujące do poszczególnych filmów instruktażowych. Nazwiska graczy z największą ilością punktów będą systematycznie prezentowane na liście szkolnych prymusów. Aby nie zabrakło motywów do kreatywnego działania Heyah nagrodzi 16 osób, które przedstawią najbardziej zaskakujące zdjęcie prezentujące pomysłowy sposób wykorzystania telefonu komórkowego. Nagrodami będą aparaty z oferty internetowego sklepu Heyah MIX. W między czasie, po zaliczeniu każdej z lekcji, uczeń dostanie możliwość wysłania wirtualnego prezentu swoim znajomym (do wyboru są: kombinator, ostra pieprzniczka, boska beza, Moc Miszcza i prezent specjalny dostępny po zaliczeniu wszystkich 4 lekcji: Złoty Telefon). Dodatkowo każdy z listy prymusów na zakończenie akcji, w chwili, gdy zdecyduje się na ofertę Heyah MIX, otrzyma na konto ekstra 50 zł doładowania.

Aby przystąpić do Letniej Szkoły Heyah wystarczy wejść na http://nasza-klasa.pl/heyah lub, będąc na portalu nasza-klasa.pl, zajrzeć do zakładki „Akcje i konkursy”.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: