Heyah Welcome Packi dla uczestników programu Erasmus

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 5
Opinie: 5

Heyah jest partnerem programu Erasmus Student Network Polska. Co semestr na polskie uczelnie wyższe przyjeżdża niemal 2,5 tysiąca zagranicznych studentów. Naukę w Polsce umożliwia im specjalny program wymiany studenckiej Erasmus, prowadzony przez ogólnoeuropejską organizację studencką Erasmus Student Network [ESN]. Heyah, jako partner programu, towarzyszy studentom przez cały okres ich pobytu w Polsce. Niebawem rozpocznie się już drugi semestr akademicki, w którym Erasmusi oraz ich opiekunowie będą korzystać z usług Heyah.

Po przyjeździe do Polski goście otrzymują Heyah Welcome Packi, a w nich wszystko, co jest niezbędne, by swobodnie kontaktować się z rodziną i nowymi znajomymi. Heyah uruchomiła także usługę Erasmus Chat, która ułatwiając komunikację między grupami studentów, usprawnia organizowanie życia uczelnianego i towarzyskiego. Studenci i ich opiekunowie mogą tworzyć grupy użytkowników i rozsyłać zbiorowe wiadomości informujące np. o terminie egzaminu, miejscu spotkania czy imprezy.

W ramach projektu ESN Heyah została również oficjalnym partnerem programu Discovery Europe, ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla Erasmusów.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2009-01-29 22:37
  No to bardzo ladnie. Kolejne akcje w ktorych uczestniczy lapka. Poprzednia niezla opcja byl turniej cybersportu w ch bluecity (na ktorej bylem:P). Naprawde fajnie dzialaja na taka skale. W poprzednim roku z tego co pamietam PTC organizowalo targi pracy dla studentow oraz pracownicy Ery rozdawali stypendia dla biednych dzieciakow. podobaja mi sie te akcje.
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2009-01-29 22:48
  Świetny pomysł. I bardzo dobra oferta dla studentów z najniższymi stawkami (w prepaid) za połączenia do Europy!:)
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-01-29 23:45
  super. szkoda, ze w innych krajach nie dają jakiś tanich starterów. Teraz robię erasmusa w Norwegii, fajnie byłoby dostać starter z lebary za free :)
  0
 • Users Avatars Mini
  lijek pisze: 2009-01-30 10:54
  To prawda, 44 grosze za minute połączenia z ich krajami, to bardzo dobra oferta. pomysł więc tez fajny - niby się reklamują, ale informuja o naprawdę najniższych stawkach, więc pomagaja studentom zaoszczędzić
  0
 • Users Avatars Mini
  boo pisze: 2009-02-01 15:00
  ekstra pomysł. bardzo dobra polityka heyah dbają o młodych ludzi którzy to zapamiętają i już niedługo to oni będą głównymi klientami operatorów. na prawdę jestem pod wrażeniem pomysłów
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: