HONOR View20 i Honor 8X to hity tego roku

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Honor podał, że sprzedał ponad 1.5 mln smartfonów HONOR View20.

Chińska marka zdradziła także, że seria Honor 8X sprzedała się już w ilości ponad 10 mln sztuk.

Podczas Mobile World Congress Honor pokazał pakiet aktualizacji HONOR Gaming+.

Ma on podnieść wydajność układu graficznego oraz jakość i rozdzielczość obrazu w grach na HONOR View20. 

Aktualizacja Gaming+ podnosi wydajność energetyczną SOC o 20,34% . Znajdziemy w niej najnowszy sterownik układu graficznego Mali-G76, który optymalizuje transkodowanie obrazu i usprawnia zarządzanie procesami równoległymi. Sterownik ogranicza także duplikowanie komend i stopień przerysowań GPU oraz przyspiesza przepływ danych między CPU, GPU i RAM. Procesor graficzny będzie obsługiwał technologię szeregowania modulacji częstotliwości. Technologia analizuje w czasie rzeczywistym częstotliwość i jakość odtwarzanego obrazu oraz dotknięcia wyświetlacza, dzięki czemu przewiduje obciążenie procesora i zapobiega spadkom wydajności urządzenia. Dokładność analizy predyktywnej nowej technologii z AI podczas grania jest o 30% większa od dokładności tradycyjnych technologii. Inny proces czuwa z kolei nad optymalizacją współpracy procesora i układu graficznego z korzyścią dla jakości obrazu i energooszczędności urządzenia.

Po instalacji aktualizacji HONOR Gaming+ gry będą wyświetlane w wyższej rozdzielczości i w szerszej palecie barw, a obraz zyska większy kontrast i jaskrawość. 

Już wkrótce na HONOR View20 będzie można grać również w Fortnite Vulkan. Popularne tytuły, takie jak QQ Speed czy Arena of Valor zostały już zoptymalizowane pod kątem wysokiej rozdzielczości.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: