HONOR Watch GS Pro i Watch ES debiutują w Polsce

Newsy
Opinie: 0
Nowe smartwatche HONOR Watch GS Pro i HONOR Watch ES debiutują w Polsce

Dziś rusza przedsprzedaż zegarków HONOR Watch GS Pro oraz HONOR Watch ES.

Zegarki dostępne są w sieci EURO RTV AGD w cenie 1099 zł za HONOR Watch GS Pro i 449 zł za HONOR Watch ES.

W ciągu dwutygodniowej przedsprzedaży zegarki oferowane są z gratisami:

  • Watch GS Pro ze słuchawkami Honor Magic Earbuds,
  • Watch ES ze słuchawkami Honor Choice TWS Earbuds.

HONOR Watch GS Pro to smartwatch napędzany procesorem Kirin A1, wyposażony w baterię, która pozwala na jego użytkowanie do 25 dni na jednym ładowaniu. Przy włączonym GPS urządzenie jest w stanie działać do 48 godzin. W HONOR Watch GS Pro ładowanie do pełna trwa 2 godziny.

Smartwatch HONOR Watch GS Pro ma ekran AMOLED w rozmiarze 1,39 cala, który automatycznie dostosowuje poziom jasności do otoczenia. Obudowa zegarka ma metalowe elementy – m.in. przyciski i pierścienie. Wytrzymałość urządzenia potwierdziło ponad 14 testów MIL-STD-810G, w tym test odporności na wysoką temperaturę, niskie ciśnienie oraz wilgotność. HONOR Watch GS Pro wyposażono także w podwójny system lokalizacji satelitarnej z asystentem powrotu do punktu, z którego zaczęliśmy wyprawę lub trening. Dzięki temu zegarek ostrzega również, gdy zboczymy z zaplanowanej trasy. Urządzenie zaalarmuje także, gdy zmienią się przewidywane wcześniej warunki pogodowe.

HONOR Watch GS Pro ma ponad 100 planów treningowych, w tym kolarstwo górskie, jazda na nartach, wspinaczka, trekking, orbitrek, a także pływanie i jazda na rowerze.

Dzięki zastosowanej technologii HUAWEI TruSeen 3.5, wspieranej przez sztuczną inteligencję, smartwatch HONOR Watch GS Pro przez całą dobę mierzy puls, zaś w ciągu dnia monitor SpO2 sprawdza poziom saturacji tlenem. Kolejna z zastosowanych w zegarku technologii - HUAWEI TruSleep 2.0 - dba o sen, dostarczając informacje o jego przebiegu oraz porad dotyczących poprawy jego jakości. Z kolei technologia HUAWEI TruRelax monitoruje poziom stresu i pomaga w jego zmniejszeniu poprzez sugerowanie ćwiczeń oddechowych.

HONOR Watch GS Pro ma także możliwość zmiany tła tarczy. W zegarku zainstalowanych jest domyślnie kilka różnych motywów, w tym motywy animowane.

Drugą nowością jest HONOR Watch ES. Wyposażony jest w 1,64-calowy wyświetlacz AMOLED. Użytkownicy mogą samodzielnie zdecydować i ustawić, które elementy tła spośród licznika kalorii, pulsu czy stanu baterii będą w danym momencie wyświetlane. Możliwa jest także zmiana tła tarczy.

Smartwatch waży 21 gramów (bez paska), a koperta ma 10,7mm grubości w najcieńszym punkcie. Zegarek ma również wymienne paski.

HONOR Watch ES ma wbudowanych 12 animowanych kursów fitness, które pomagają użytkownikom osiągnąć swój cel treningowy – np. spalanie tkanki tłuszczowej czy trening ABS. Dodatkowo dzięki 44 animowanym ćwiczeniom można ulepszyć swoją technikę podczas treningów.

Oprócz tego, smartwatch posiada 95 planów treningowych, w tym treningi w plenerze i w pomieszczeniu jak bieganie, spacer, pływanie, jazda na rowerze oraz joga. Urządzenie potrafi automatycznie wykryć również 6 aktywności w momencie ich rozpoczęcia.

HONOR Watch ES ma wbudowany system monitorujący zdrowie użytkownika. Czujnik SpO2 sprawdza poziom nasycenia krwi tlenem dla optymalnego treningu. Technologia HUAWEI TruSeen 4.0 wspierana przez sztuczną inteligencję powiadamia użytkownika o nietypowych wartościach podczas pomiaru pracy serca w trakcie treningu. HUAWEI TruSleep 2.0 monitoruje sen i jego jakość, zaś HUAWEI TruRelax  dostarcza użytkownikowi informacji o poziomie stresu. Wbudowane ćwiczenia oddechowe pomagają natomiast zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Smartwatch wyposażony jest w także w monitor miesiączki, który pomaga kobietom śledzić i przewidywać cykl menstruacyjny, przypominając o nadchodzącym okresie i informując o dniach płodnych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: