HTC Polska ma nowego pracownika

Newsy
Żródło: HTC
Opinie: 8
Opinie: 8

HTC Polska poinformowała o powiększeniu swojego zespołu. Od września Piotr Suski dołączył do HTC Poland obejmując stanowisko Area Service Managera dla regionu Europy Wschodniej.

Piotr Suski uzyskał tytuł inżyniera na Politechnice Warszawskiej. Specjalizował się w radiokomunikacji, kończąc studia podyplomowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i Marketingu.

Od początku swojej kariery zawodowej związany z sektorem serwisowym. Od 1996 roku doświadczenie zawodowe zdobywał w Sony Poland. Swoją pracę rozpoczął jako inżynier, następnie koordynator serwisu, odgrywając aktywną rolę w kluczowych projektach firmy związanych z rozwojem sieci serwisowej w Polsce. W latach 2002-2008 zatrudniony w firmie CRC CommunicAID, gdzie odpowiedzialny był za kluczowe projekty wdrożeniowe (w tym również HTC), wsparcie techniczne oraz koordynację szkoleń dla kadry serwisowej.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  zawiasa pisze: 2008-09-09 20:36
  Wow! HTC zaszalał. Pewnie udało się sprzedać jeden telefon. To zespół teraz liczy ze dwóch. Lawinowy wzrost! Inii producenci nie inormują o każdym zatrudnionym pracowniku więc w opinii "znafców HTC jest lepsze. Wiecej takich newsów. Będzie się z czego pośmiać.
  0
 • Users Avatars Mini
  gr pisze: 2008-09-09 20:58
  zawiasa - głupi jesteś czy udajesz - firma zdobywa rynek - serwis jest nierozłącznym elementem strategii rozwoju - stąd info o osobie zajmującej się typowo serwisem jest niezwykle istotna dla przyszłego klienta. Nie jest to info w serwisie onet, czy wp tylko branżowym jakim jest niewątpliwie GOL. Zawiasa - pisz więcej komentarzy będzie się z czego pośmiać :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarek pisze: 2008-09-09 21:35
  GSMonline: HTC pewnie dal pare telefonów do testów... ale ten "news" jest naprawde żenujący w sąsiedztwie np. sprawozdan finasowch korporacji telekomnikacyjnych, o niebo istotniejszych dla rynku...
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2008-09-09 23:08
  moze i HTC ma dwoch pracownikow ale za to jest na 3 miejscu w produkcji PDA pod wlasnym szyldem a zawiasa niedawno dowiedzial sie ze takie cos istnieje :) Baran!
  0
 • Users Avatars Mini
  carlo pisze: 2008-09-09 23:44
  A sprzątaczki jeszcze nie mają? :)
  0
 • Users Avatars Mini
  zawiasa pisze: 2008-09-10 01:15
  Tak. Dopiero niedawno dowiedziałem się, że istnieje Piotr Suski. Gratuluję x wyboru loginu. Zawsze już będziesz podpisywał się tak na końcu swoich wypocin?
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2008-09-10 08:24
  Oj nie tak niedawno dowiedziales sie ze istnieje firma HTC do tego google maps odswieza tylko dla ciebie co godzine mapy :) zawiasa z ciebie to naprawde jest baran :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Malinka pisze: 2008-09-10 14:17
  Znafców to chyba nie ma takiego słowa, otwórz sobie słownik ortograficzny!!!!!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: