HTC TITAN z Windows Phone 7.5 w rękach GSMonline.pl - wideo

Newsy
Opinie: 3

Na targach IFA sprawdziliśmy jak działa smartfon HTC TITAN z najnowszą wersją systemu Windows Phone 7.5. Telefon nie wyróżnia się wyglądem, a sam system niewiele odbiega od wcześniejszych wersji. Należy się spodziewać, że topowe wersje smartfonów z Windows będa mogły konkurować jedynie z tzw. średnią półką urządzeń z Androidem.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  macbook pisze: 2011-09-04 17:20
  Czy jest tam skype?? Bo czytałem chyba na engadgetcie że mango ma być zoptymalizowany pod skype, bo tak to na co przednia kamera, ale ja nic takiego sobie nie przypominam aby microsoft mówił o skype w mango, dlatego możecie to wyjaśnić??:) Chyba, że będą videorozmowy po 3g ??
  0
 • Users Avatars Mini
  xeos pisze: 2011-09-05 02:47
  Rok temu wymagania sprzętowe WP7 wydawały się niektórym potężne, a dziś widać, że stają się nie tylko normą, ale jeszcze wkrótce a w zasadzie już teraz widać, że ograniczenie rozdzielczości do 480x800 to w topowych smartfonach trochę mało. Brak obsługi wyższych rozdzielczości to jedna z większych wad tego systemu (moim zdaniem ładnego i ciekawego) Teraz ładniej w tym systemie prezentują się ekrany o mniejszej przekątnej (w większych już pixeloza...)
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2011-09-07 15:00
  Panie Wojciechu Piechocki, w Mango wprowadzono tylko 500 zmian i poprawek, zatem "sam system niewiele odbiega od wcześniejszych wersji" "Należy się spodziewać, że topowe wersje smartfonów z Windows będa mogły konkurować jedynie z tzw. średnią półką urządzeń z Androidem." W porównaniu z Windows Phone, Android wygląda jak śmietnisko pstrokatych ikon czyli burdel. Android jest pozycjonowany jako system dla nastolatków i dłubaczy a Windows Phone, podobnie jak iPhone jest dla poważnych użytkowników
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: