Huawei Ascend P6 w Arkadii w ten weekend

Newsy
Opinie: 2

W najbliższy weekend, w dniach 29-30 czerwca 2013, w galerii Arkadia swój finał będzie miał Huawei Roadshow "Make it Possible". W Arkadii stanie Strefa Technologii Mobilnych Huawei, w której na odwiedzających czekać będzie wiele multimedialnych atrakcji, w tym możliwość zapoznania się z Huawei Ascend P6. Specjalnie przygotowana Strefa Technologii Mobilnych Huawei stanie w centrum handlowym Arkadia na poziomie „0” przy wejściu głównym. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z szerokim portfolio urządzeń mobilnych Huawei – tabletów, smartfonów oraz modemów. Wśród prezentowanych urządzeń znajdzie się między innymi smartfony z serii Ascend, m.in. Y300 i G510, Ascend P2 oraz Ascend Mate o przekątnej ekranu 6,1 cala. Na zwiedzających czekać będą również urządzenia obsługujące technologię LTE, m.in. smartfon Ascend P1 LTE oraz tablet MediaPad 10 FHD, a także z modemy i mobilne routery WiFi. Wszyscy, którzy w czasie trwania Roadshow zdecydują się na zakup wybranych modeli smartfonów Huawei w określonych punktach sprzedaży operatorów i następnie zgłoszą się z dowodem zakupu do konsultantów w Strefie Huawei, otrzymają w prezencie nawigację GPMapa.

 

Dane techniczne Huawei Ascend P6 znajdują się tutaj.

Relacja z premiery w Londynie​ Huawei Ascend P6 znajduje się tutaj.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  GGG pisze: 2013-06-29 01:24
  A na stronie Sferisu już można go kupić za 1699PLN!!! Jadę jutro zobaczyć i jeżeli jest taki jak zapowiadają to kupuję :)
  0
 • Users Avatars Mini
  hasan pisze: 2013-06-29 19:59
  P6 jest przekozacki ! Iphone 5 się chowa, a o mydelniczce s4 już nie mówię.. Dobrze, że czekałem z kaską na ten model i mam wreszcie to cacko :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: