Opaska Huawei Band 4 w nowej cenie i z nową aktualizacją

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Huawei Band 4

Opaska Huawei Band 4 jest teraz dostępna w cenie 129 zł.

Huawei Band 4 w promocyjnej cenie jest do kupienia w sklepach: AB Foto, Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, My Center, Neonet, RTV EURO AGD, x-kom oraz w internetowym sklepie Huawei – huawei.pl.

Promocja potrwa do 24 maja lub do wyczerpania zapasów.

Huawei Band 4 wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, który można spersonalizować za pomocą dowolnie zmienianych tarcz. Wykonany z silikonu pasek sprawia, że opaska dostosowuje się do nadgarstka, a całość waży 23,9 grama.

Band 4 wyposażony jest w baterię, która działa nawet przez tydzień. Samo ładowanie odbywa się dzięki wejściu USB, które z można podłączyć do dowolnej wtyczki z wejściem USB czy do laptopa.

Opaska Huawei Band 4 oferuje rozwiązanie TruSeen, które monitoruje i analizuje tętno, a w razie potrzeby poprzez delikatne wibracje sygnalizuje moment, gdy puls zaczyna rosnąć zbyt szybko. Rozwiązanie TruSeen umożliwia również analizę jakości snu z rozbiciem na cztery fazy: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie. Opaska dodatkowo śledzi i diagnozuje sześć najczęstszych problemów ze snem i podpowiada, jak je rozwiązać.

Band 4 od 7 maja zostanie zaktualizowany o nową funkcję pomiaru saturacji krwi Sp02, czyli nasycenia krwi tlenem. Jest to jeden z ważniejszych pomiarów wydajności organizmu i pozwala kontrolować poziom zmęczenia, a dzięki temu zoptymalizować trening. Poziom nasycenia krwi tlenem powinien utrzymywać się na poziomie 90-100%, co jest ważne szczególnie dla osób, które intensywnie ćwiczą, uprawiają wspinaczkę wysokogórską lub dla osób starszych.

Huawei Band 4 obsługuje kilkanaście aktywności sportowych, między innymi jogging, spacery, pływanie, zajęcia na siłowni czy wycieczki górskie. Podczas każdej z aktywności rejestruje na przykład tętno, pokonany dystans, spalone kalorie, tempo czy liczbę kroków. Wszystkie dane dotyczące treningów można zapisywać i analizować w aplikacji Huawei Zdrowie. Aplikacja pozwala również tworzyć plany treningowe.

Band 4 to również rozwiązanie dla tych, którzy nie zawsze mają przy sobie telefon. Przypomina o ćwiczeniach, powiadamia o połączeniach czy wiadomościach SMS, a nawet umożliwia znalezienie telefonu przy użyciu funkcji „Znajdź telefon”.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: