HUAWEI Band 9 już w Polsce za 249 zł

Newsy
Opinie: 0
Huawei Band 9

Do Polski trafia  opaska HUAWEI Band 9, z ekranem FullView AMOLED o przekątnej 1,47 cala.

Rekomendowana cena to 249 zł. W Polsce produkt można kupować od 25 kwietnia 2024 r. Opaski dostępne będą zarówno w oficjalnym sklepie producenta huawei.pl, jak również w Media ExpertRTV Euro AGDMedia Marktx-kom i Komputronik, u operatorów sieci Play i Plus, a także w oficjalnej Strefie Marki na Allegro. Wersja z niebieska z nylonowym paskiem do kupienia będzie wyłącznie na huawei.pl.

Urządzenie pozwala również na korzystanie z ponad 100 trybów sportowych, bez konieczności doładowania nawet przez 14 dni.

Opaska HUAWEI Band 9 waży 14 g (bez paska) i mierzy tylko 8,99 mm grubości. 

Huawei Band 9

Opaska została wyposażona w udoskonaloną technologię TruSleep 4.0, która zapewnia dokładniejsze monitorowanie snu. Rozszerzono pomiary o okres przed zaśnięciem oraz po przebudzeniu. Statystyki snu obejmują również krótkie drzemki oraz wskaźniki fizjologiczne, takie jak częstotliwość spadku tlenu we krwi i zmiany tętna przez całą noc. Na podstawie tych danych opaska może pomóc zidentyfikować ryzyko częstego występowania bezdechu sennego. 

Urządzenie rozpoznaje pięć najbardziej typowych problemów: bezsenność, wybudzanie się, niewystarczający czas snu, nieregularność w zasypianiu oraz słaba jakość snu.

Huawei Band 9

HUAWEI Band 9 kompleksowo przeanalizuje nawyki użytkownika, takie jak poziom stresu w ciągu dnia, aktywność sportową o późnych porach lub drzemki, co pomoże znaleźć i wyeliminować przyczyny pogorszenia jakości snu. 

HUAWEI Band 9 pozwala też na dokładne monitorowanie tętna, saturacji (SpO2) oraz stresu. Ulepszono monitoring cyklu menstruacyjnego u kobiet.

Inteligentna opaska HUAWEI Band 9 zapewnia nawet do 2 tygodni działania na baterii przy mniej intensywnym użytkowaniu lub do 9 dni przy włączonym monitoringu snu. 5 minut na ładowarce zapewni działanie przez kolejne 2 dni. Naładowanie opaski do pełna trwa tylko 45 minut. 

Urządzenie oferuje ponad 100 trybów sportowych, przeznaczonych zarówno do aktywności w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu. W przypadku treningów biegowych algorytm pomoże w ocenie wskaźnika zdolności biegowych (RAI), VO2Max (pułap tlenowy), określi strefy tętna oraz wyznaczy optymalny czas regeneracji po treningu. 

Huawei Band 9

Natomiast ulepszony 9-osiowy czujnik wraz z danymi z żyroskopu pozwala lepiej monitorować postawę podczas pływania, liczbę powtórzeń oraz dystans. Nowe pierścienie aktywności automatycznie rejestrują liczbę spalonych kalorii, czas trwania ćwiczeń oraz ogólny czas spędzony na nogach przez całą dobę.

Opaska HUAWEI Band 9 dostępna jest w 5 wersjach kolorystycznych:

  • ponadczasowy czarny (korpus i pasek),
  • pastelowy róż (korpus i pasek),
  • elegancki biały (biały korpus ze złotą krawędzią i biały pasek),
  • odważny żółty (srebrny korpus i żółty pasek),
  • modny niebieski (grafitowy korpus, niebiesko-żółty pasek).

Pasek niebieskiego modelu jest stworzony z antybakteryjnego nylonu. Pozostałe są fluoroelastomerowe, dzięki czemu są lekkie i antyalergiczne. 

Opaska jest pyło- i wodoszczelna do 5 ATM.

Po włączeniu opcji Zawsze na ekranie (Always on Display) tarcze płynnie przechodzą z trybu aktywnego do trybu czuwania. Nowy czujnik ALS (Ambient Light Sensor), automatycznie dostosowuje jasność ekranu do otoczenia.

Band 9 jest kompatybilna z różnymi smartfonami, niezależnie od tego czy działają na systemie opartym na Android czy iOS.

Huawei Band 9

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: