Huawei otworzył 7 centrum cyberbezpieczeństwa

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Huawei otworzył swoje największe na świecie Centrum Cyberbezpieczeństwa i Ochrony Prywatności

Centrum Cyberbezpieczeństwa i Ochrony Prywatności (Global Cyber Security and Privacy Protection Transparency Centerw chińskim Dongguan ma ułatwiać komunikację i współpracę pomiędzy Huawei i jej kluczowymi interesariuszami.

Cyberbezpieczeństwo jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Cała nasza branża musi współpracować, dzielić się najlepszymi praktykami i budować nasz wspólny potencjał w zakresie zarządzania ochroną danych, standardów, technologii. Musimy dać zarówno społeczeństwu, jak i organom regulacyjnym powód do zaufania w bezpieczeństwo produktów i usług, z których korzystają na co dzień. Razem możemy znaleźć właściwą równowagę między bezpieczeństwem a rozwojem w coraz bardziej cyfrowym świecie – powiedział Ken Hu, rotacyjny prezes Huawei, podczas otwarcia centrum w Dongguan.

Huawei podaje, że zbudował ponad 1500 sieci, które łączą ponad 3 miliardy ludzi w 170 krajach i regionach. Żadna z tych sieci nigdy nie doświadczyła żadnego poważnego incydentu związanego z bezpieczeństwem.

Po raz pierwszy dzielimy się naszymi podstawowymi zasadami bezpieczeństwa z całą branżą, a nie tylko z głównymi dostawcami. Chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych, w tym klientów, regulatorów, organizacje normalizacyjne, dostawców technologii i organizacje testujące, do przyłączenia się do dyskusji i pracy nad podstawami cyberbezpieczeństwa. Razem możemy stale podnosić bezpieczeństwo produktów w całej branży – powiedział Sean Yang, dyrektor Globalnego Biura Cyberbezpieczeństwa i Ochrony Prywatności Huawei.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: