Zniżka na aktywację chmury Huawei

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Promocja na 50 GB w chmurze Huawei

Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą wykupić roczny pakiet 50 GB na przechowywanie danych (np.: zdjęć lub filmów) w mobilnej chmurze Huawei z 20% zniżką.

Cena pakietu w wakacyjnej promocji wynosi teraz 38,30 złotych, co oznacza miesięczny koszt usługi na poziomie 3,20 złotych.

Oferta obowiązuje do 31 lipca.

W mobilnej chmurze Huawei dostępne są cztery pakiety. Użytkownicy na start mają do dyspozycji 5 GB darmowej przestrzeni. Mogą ją powiększyć do 50 GB, które teraz dostępne są w promocyjnej cenie 38,30 złotych za rok. Do dyspozycji użytkowników są także pakiety 200 GB za 11,99 złotych miesięcznie i 2048 GB (2 terabajty) za 39,99 złotych miesięcznie.

Chmura Huawei pozwala na bezpieczne przechowywanie danych na wirtualnym dysku i zapewnia szybki dostęp z urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych do przechowywanych plików. W dowolnym momencie użytkownik może zrezygnować z usługi, a dostęp do plików zapisanych w chmurze utrzymać przez kolejne 12 miesięcy.

Wszystkie pliki, jak zdjęcia, kontakty, nagrania czy notatki tworzone na smartfonie lub tablecie, a następnie zapisywane w chmurze Huawei są gromadzone w Unii Europejskiej i podlegają unijnym oraz polskim przepisom w zakresie ochrony danych osobowych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: