Huawei Color Band A1 – bardzo przydatny gadżet w bardzo dobrej cenie

Akcje partnerskie
Opinie: 14
Huawei Color Band A1

Akcja partnerska

Moda na zdrowy tryb życia to obecnie najmocniejszy trend wśród młodych ludzi w całej Europie. Kluby fitness, parki, ośrodki sportowe są pełne osób, które chcą być zdrowsze, szczuplejsze lub chcą zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość. Coraz więcej osób lepiej się odżywia. Rezygnujemy z fast foodów, częściej gotujemy w domu lub wybieramy bary z ekologiczną żywnością. Zaczynamy dbać także o zachowanie rytmu swojego dnia. Jemy posiłki o określonych porach, pamiętamy, aby nasz sen trwał odpowiednio długo. Zwolnienie tempa życia jest trudne, ale dobre zarządzanie naszym czasem i stałe monitorowanie efektów naszych ćwiczeń może zaowocować redukcją naszego codziennego stresu i poprawieniem naszej kondycji fizycznej i psychicznej. Huawei stworzył gadżet, który pomoże nam w całkowicie nieinwazyjny sposób oceniać efekty naszych treningów, ale także sprawdzi jakość naszego snu, a nawet ostrzeże nas przed zbyt ostrym i niezdrowym nasłonecznieniem w danym dniu. To niesamowite, ale to urządzenie zmieściło się w leciutkiej jak piórko bardzo eleganckiej opasce.

Świetny design

Inteligentna opaska Huawei Color Band A1 składa się z niewielkiego modułu, do którego przypinamy wymienne paski. Klienci będą mogli wybrać spośród 4 kolorów pasków skórzanych (czerwony, brązowy, czarny i niebieski) i 4 kolorów pasków z tworzywa (niebieski, różowy, biały i czarny). Oznacza to, że nasza opaska zawsze będzie pasowała do koloru naszego stroju. Opaska waży zaledwie 20 g, a to oznacza, że nie czujemy jej po założeniu na naszą rękę. To ważne, bo opaska ma nam towarzyszyć przez cały dzień – także w nocy. Nie musimy jej zdejmować do mycia rąk, bo jest odporna na zachlapanie.

Prosty start

Po wyjęciu Huawei Color Band A1 z pudełka będziemy zaskoczeni. Małe urządzenie zostało całkowicie pozbawione przycisków. Aby uruchomić nasz nowy gadżet należy go po prostu podłączyć do ładowarki. Opaskę ładujemy podłączając ładowarkę naszego smartfona do małej stacji dokującej. Pełne naładowanie pozwoli na działanie Huawei Color Band A1 aż przez 28 dni! To naprawdę niesamowity wynik! Gdy nasze urządzenie już się ładuje to w tym czasie możemy pobrać na naszego smartfona aplikację Color Band A1. Jest ona bezpłatna i dostępna dla systemu Android oraz iOS. Oznacza to, że opaska Huawei może współpracować z niemal każdym smartfonem! Po zainstalowaniu aplikacji specjalny przewodnik przeprowadzi nas przez krótki proces łączenia obu urządzeń. Dodatkowo będziemy mogli podać nasz nick, załadować nasze zdjęcie, a także podać datę urodzenia, wagę i wiek. Konfiguracja trwa mniej niż minutę i jest bardzo prosta.

Niesamowite funkcje

To właśnie aplikacja Color Band A1 jest prawdziwym centrum zarządzania naszą opaską. Tutaj możemy ustawić, czy chcemy, aby opaska wibrowała, gdy ktoś do nas dzwoni lub SMS-uje. W programie możemy ustawić także godzinę porannej pobudki – Color Band A1 potrafi nas delikatnie obudzić. Gdy na chwilę opaska się nam zawieruszy to w smartfonie jest dostępna funkcja, która zdalnie uruchomi w niej wibracje. Główną funkcją Huawei Color Band A1 jest oczywiście mierzenie ilości pokonanych przez nas kroków oraz dystansu. Aplikacja potrafi automatycznie przeliczyć ten wysiłek na spalone przez nas kalorie. Wszystkie dane są zapisywane na osi czasu i tam możemy przejrzeć dane historyczne. Po zakończeniu każdego treningu możemy podzielić się naszym nowym rekordem w serwisach społecznościowych. Niezależnie od sposobu, w jaki się poruszamy w danej chwili, opaska Huawei Color Band A1 sama potrafi automatycznie ocenić, czy spacerujemy, biegniemy, czy jedziemy na rowerze. Gdy śpimy urządzenie monitoruje długość i jakość naszego snu snu dzieląc go w statystykach na sen płytki, głęboki oraz fazę budzenia się. Unikatową funkcją naszej opaski jest miernik promieniowania UV. Gdy na spacerze doskwiera nam ostre słońce możemy sprawdzić, czy promieniowanie nie jest za duże i czy nie warto schować się do cienia. Opaska doradza nam nawet rodzaj kremu z filtrem, założenie okularów przeciwsłonecznych, czapki z daszkiem lub po prostu napicia się wody. To świetna funkcja dla osób uprawiających różnego typu aktywności nawet wtedy, gdy jest gorąco i słonecznie. Nasza opaska działa niezależnie od smartfona, a więc gdy biegniemy lub jedziemy na rowerze to nasz smartfon możemy zostać w naszym domu. Dane zostaną synchronizowane już po naszym powrocie!

Naprawdę warto

Inteligentna opaska Huawei Color Band A1 to świetny gadżet, który sprawi, że jeszcze większą uwagę skupimy na zdrowym trybie życia. Codzienne statystyki będą nas motywować do częstszych treningów lub choćby dłuższych spacerów. Przy niektórych aktywnościach smartfon może przeszkadzać, a dzięki Huawei Color Band A1 możemy go już zostawić w domu i synchronizacji danych dokonać już po powrocie. Color Band A1 sprawdzi jakość naszego snu oraz jego rzeczywistą długość. To ciekawe dane, do których większość osób nie ma dostępu. Inteligentna opaska Huawei uchroni nas także przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. Ważne jest także to, że taka opaska na naszym ręku po prostu świetnie wygląda.

Opinie:

Opinie archiwalne (14):

Komentuj

Komentarze / 14

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: