Huawei zaprasza do Hiltona

Newsy
Opinie: 0
Huawei zaprasza do Hiltona

Polski oddział Huawei zaprasza na Huawei Eco-Connect Poland 2022. To flagowa konferencja Huawei organizowana w Polsce co roku. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Tech World in Your Hands”. Podczas gali nagród Huawei uhonoruje swoich partnerów za tegoroczne wyniki i wyjątkowe projekty oraz szczególne osiągnięcia.

Uczestnicy Huawei Eco-Connect będą mogli również jako pierwsi na rynku zapoznać się z najnowszym raportem IDC  „Macierze AFA jako fundament budowy organizacji ery cyfrowej”. Przedstawiciel firmy analitycznej przedstawi najważniejsze wnioski z raportu, który analizuje wyzwania z jakimi zmagają się przedsiębiorstwa w Polsce pod kątem efektywności przechowywania danych oraz na co stawiają w procesie transformacji cyfrowej. Ważnym punktem raportu jest również ocena rozwoju rynku pamięci masowych w Polsce na przestrzeni lat, a także aktualne zestawienie najważniejszych graczy oferujących swoje rozwiązania w tym zakresie. Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi otrzymają dostęp do pełnej wersji dokumentu.

Podczas wydarzenia Huawei zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia chmury obliczeniowej, sztucznej inteligencji, poprzez rozwiązania sieciowe oraz Data Center.

Huawei Eco-Connect Poland 2022 odbędzie się już 29 listopada w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton.

Rejestracja na https://huaweieco-connectpoland.pl/

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: