Huawei Europe Enterprise Roadshow 2024 w Polsce

Newsy
Opinie: 0
Huawei Europe Enterprise Roadshow 2024 w Polsce

W dniach 7-16 maja Mobilne Centrum Ekspozycji Huawei po raz trzeci wyruszy w trasę po Polsce, odwiedzając 4 miasta w ramach Huawei Enterprise Roadshow 2024.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem Digital & Green, Accelerate Industrial Intelligence.

Huawei zaprezentuje rozwiązania m.in. dla dużych przedsiębiorstw, administracji publicznej, opieki zdrowotnej, edukacji, dostawców usług internetowych i handlu detalicznego.

Tegoroczna trasa obejmuje 54 miasta w 21 krajach Europy, począwszy od Francji i Hiszpanii, przez Szwajcarię, Portugalię, Turcję, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Austrię, Czechy, Holandię, Grecję, Belgię, Luksemburg, Serbię, Węgry, Irlandię i Bułgarię, a skończywszy na Rumunii. W Polsce Mobilne Centrum Ekspozycyjne Huawei zagości już 7 maja w Warszawie, by następnie 9 maja udać się do Jachranki, 13 maja do Krakowa, a 16 maja zakończyć polską edycję w Katowicach.

Mobilne Centrum Ekspozycji Huawei będzie można odwiedzić bezpłatnie w godzinach 9:30-17:00 po uprzednim dokonaniu rezerwacji na stronie internetowej wydarzenia lub na miejscu z pomocą opiekunów strefy.

Polska część trasy Huawei Enterprise Roadshow zostanie zainagurowana 7 maja konferencją Huawei ICT Day, która odbędzie się w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki. Podczas wydarzenia firma zaprezentuje portfolio innowacyjnych projektów oraz poruszy kwestie technologiczno-biznesowe istotne z punktu widzenia klientów i partnerów. Zainstalowaną na parkingu Pałacu Kultury i Nauki ekspozycję będzie można odwiedzić także indywidualnie, bez konieczności uczestnictwa w konferencji.

W Jachrance, Mobilne Centrum Ekspozycyjne Huawei będzie stanowić dodatkową atrakcję dla uczestników konferencji KIKE odbywającej się w dniach 8-10 maja w Hotelu Warszawianka. W Krakowie ekspozycja zostanie zaprezentowana na parkingu hotelu Galaxy jako dodatkowa atrakcja konferencji technologicznej PLNOG, a w Katowicach pojawi się na Placu Sławika i Antalla przy Katowickim Spodku.

Na odwiedzających będzie czekać również strefa rekreacji – kawiarnia serwująca świeżo paloną lokalną kawę, leżaki oraz konkursy z nagrodami.

Partnerami Mobilnego Centrum Ekspozycyjnego Huawei w ramach Huawei Enterprise Roadshow będą dystrybutorzy Huawei w Polsce: w Serocku – S4E, w Krakowie – Arrow ECS, w Katowicach – Senetic.

Harmonogram wizyt Mobilnego Centrum Ekspozycyjnego w Polsce:

  • 7 maja | Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
  • 9 maja | Jachranka, Hotel Warszawianka
  • 13 maja | Kraków, Hotel Galaxy
  • 16 maja | Katowice

Link do rejestracji na wydarzenie

 

Mobilne ekspozycje Huawei Europe Enterprise Roadshow 2024 zagości w Polsce już 7 maja

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: